Trigerimiz değişti bunlarda fiyatlar arkadaşlar :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun Emre Bey :) güle güle kullanın meggy i ;) çok iyi olmuştur o şimdi :D fiyatta çok iyi :eyv :masallah

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste satılan orjinal Triger seti, set diyorum içinde gergi makarası vs. var. 275 TL idi 6 ay kadar önce, ve bu ürünler 2 yıl parça ve işçilik garantili... Şimdiki güncel fiyatları serviste çalışan arkadaşlar varsa daha doğrusunu bilirler. Hayırlı olsun sizinkide oldukça hesaplı olmuş. iyi günlerde kazasız belasız.

Serviste satılanın aynısını dışarıda yedek parçacılarda satıyor , serviste satıyor ama arada güzel fiyat farkları oluyor..

myduman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakım yaptıran arkadaşlara keyifli ve sorunsuz sürüşler diliyorum.
Benim aracımın da bakım zamanı geldi. Yetkili serviste 31 Mayısa kadar % 25 indirim var.
İndirimli 905,00TL. fiyat verdiler. Müşteri memnuniyeti kapsamında, ücretsiz olarak deri
direksiyon simidi ve deri vites topuzunu da değiştirecekler. Sizce yetkili serviste mi yoksa
sanayide mi bakım yaptırmalıyım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Direksiyon simidi ve vites topuzu ücretsiz değiştirildi. Ancak yeni gelen direksiyon simidi deri değil.
Aracın şase numarasıyla sipariş verildiğini, artık deri direksiyon simidi bulunmadığını, gelen direksiyon
simidinin iyileştirilmiş olduğunu söylediler. Konu hakkında bilgisi olan varmıdır?

myduman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyon simidi ve vites topuzu ücretsiz değiştirildi. Ancak yeni gelen direksiyon simidi deri değil.
Aracın şase numarasıyla sipariş verildiğini, artık deri direksiyon simidi bulunmadığını, gelen direksiyon
simidinin iyileştirilmiş olduğunu söylediler. Konu hakkında bilgisi olan varmıdır?
Direksiyon simidi, referans numaralarından kaynaklanan bir sıkıntı nedeniyle hatalı
gelmiş. Tekrardan değiştirilip orijinal deri direksiyon simidi takıldı. Emeği geçen
yetkililere ve müşteri temsilcisine teşekkür ederim.

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun allah kazasız belasız sürüşler nasip estin :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun:eyv

oto ahmet

Taylan,
Bilgi Girilmemiş
ARKADAŞLAR MERHABA BEN ANKARA OTO AHMET FİRMASIN DA ÇALISAN RFC ÜYESİ OLAN TAYLAN KARDEŞİNİZ ŞİRKETİMİZDE RENAULT VE DACIA ARACLARININ ORJİNAL YEDEK PARÇALARININ SATIŞINI YAPMAKTAYIZ WWW.OTOAHMET.NET SAYFASINDAN BAKABİLİRSİNİZ FİYAT KONULARINDA BANA ULAŞIRSANIZ EGER SİZE EN YÜKSEK KALİTEDE YARDIMCI OLACAGIM ARTIK PİYASA İŞİN İİÇİNDEN CIKILMAZ Bİ HALE GELDİGİ İÇİN ÜYELERİN GENEL ŞİKAYETLERİ HEP AYNI ÖZELLİK LE FİYAT VE MALZEME KALİTESİ KONUSUNDA SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURDAYIM BANA CEP TELEFEONU MAİL ADRESİ OLARAK HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ AYRICA RFC ÜYELERİNE İNDİRİMİM AYRI OLACAKTIR 0542 382 65 26 OTO_AHMET_06@HOTMAİL.COM