TUG ve ZN Kangoo'lara Kaput Keçesi Operasyonu...

Edit:Keçeci Karahan tarafından montajı yapılmıştır,Kangoo'suna keçe yaptırmak isteyenlere duyurulur...:D

Edit:Keçeci Karahan tarafından montajı yapılmıştır,Kangoo'suna keçe yaptırmak isteyenlere duyurulur...:D

ayrıca Mr. KaRaHaN kaputuna keçe yaptırmak isteyen arkadaşlar için seve seve kalıp çıkartacaktır da ;) montaj konusunda da oldukça profesyonel :) adamın on parmağında on marifet :D

hahahahahaha :) KARAHAN TEST YAPAR karahan keçe yapar karahan organizasyonda fotoğraf çeker bu karahan bildiğin etinden sütünden derisinden mübarek :)

hahahahahaha :) KARAHAN TEST YAPAR karahan keçe yapar karahan organizasyonda fotoğraf çeker bu karahan bildiğin etinden sütünden derisinden mübarek :)
Karahan F/Kangoo ile hayat buldu desek şuna,Subaru varken gıkın çıkmıyordu ne olduysa Kangoolandıktan sonra oldu sana,Nur geldi sanki...:D

Emeğinize sağlık abi, TUG'ta değişime başladı desene..:)

Karahan F/Kangoo ile hayat buldu desek şuna,Subaru varken gıkın çıkmıyordu ne olduysa Kangoolandıktan sonra oldu sana,Nur geldi sanki...:D

peki çekiliyorum kabuğuma gene üyeleri mahrum bırakıcaksın sanırım faydalarımdan :)

Ben buraya ekleyeyim, USTA'm gerekirse ilk mesaja taşır ;) Emeklerinden ötürü USTA'ma, forumumuzun yakışıklısı Mr. KaRaHaN'a ve Yiğitalp kardeşime teşekkürü borç bilirim :)

10813d1366361391-tug-ve-zn-kangoolara-kaput-kecesi-operasyonu-imag1006.jpg

guzel olmus en kisa zaman da bende yaptirmayi dusunuyorum :)

Ben buraya ekleyeyim, USTA'm gerekirse ilk mesaja taşır ;) Emeklerinden ötürü USTA'ma, forumumuzun yakışıklısı Mr. KaRaHaN'a ve Yiğitalp kardeşime teşekkürü borç bilirim :)

10813d1366361391-tug-ve-zn-kangoolara-kaput-kecesi-operasyonu-imag1006.jpg
Hayırlı olsun. Keçeyi servistenmi aldınız yoksa parçacıdanmı?

Hayırlı olsun. Keçeyi servistenmi aldınız yoksa parçacıdanmı?

Servisten aldık kardeşim keçeyi, USTA'm ilk mesajda belirtmişti zaten ;) Parçacıdan aldığım keçe duruyor evde, onu da kesip biçip motorla kabin arasında bir yere konumlandırma niyetindeyim açıkçası ;)

Geri