Tuner List teybi Update list ile değiştirmek

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba , 2005 aracımda tunerlist teybim var , ancak kontağı kapatıp kartı çekince radyo kapanmıyor diye İnternetten update list olan başka bir ikinciel teyp aldım . (Updatelist cd çalar değil updatelist kasetçalar)Arka soketler vs birebir aynı fakat konsoldaki ekrana görüntü gelmiyor. Tuşlara basınca bip bip ses çıkıyor ama teyp kodu girişi Ekran görüntüsü olmadığından yapılamıyor. Yabancı bir forumda sarı soketteki kabloların yerlerini değiştirerek yaptıklarını yazmışlar ancak detaylarını bulamadım . Nasıl yapılacagına dair bir döküman veya bilgisi olan arkadaş varmı aramızda.?

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tuner List ile Update List protokolleri farklı diye biliyorum sırf kablo ile değişmesi bana mantıklı gelmedi. Yabancı sitenin adresini verirseniz inceleyelim.

Bunun yerine stop zaman rölesi de bu işi halledebilirdi.hımm

tbe34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bildiğim kadarıyla update list cihazlarda ekranlar değişik daha fazla detay içerdiğinden uymaması normal. ekranında değişmen gerekiyor. Bağlantı diağramına aşağıdaki linkten ulaşabilirsin.

http://tlcdcemu.sourceforge.net/hardware.html

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlız 2 tür update list var anladıgım kadarıyla. Bendeki amber turuncu renk yanan eski tip (soketlerde zaten tunerlist ile aynı) sanki sarı soketteki kabloların yerini değiştirsem çalışacak gibi bir his var içimde :) ama hangisi nereye ?

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel . Çözüm bulamadım henüz

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah yapmış bi ingiliz ama forumda linkini silmişler