Tuner list'i , Update list'e nasıl çevirebilirim ?

CLIORS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
SONY - RENAULT Clio Megane Steering Wheel Stalk Adaptor | eBay

bu parçayı alırsan istedigin sony modelini, aracının orj düzenini bozmadan kullanabilirsin.

Normal cd ler artık bitti, bana göre mp3 cd de bitti, en temizi usb girişli bir sistemle bu durumu çözmen.

Yine renault tune point cihazı alırsan iphone ipodu bile o begenmedigin kaset çalara girebilirsin :)

bu da tune point

hanskalokerossa.jpg

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste cd calar bulabilirmiyim ? birde türkiyeden ebay üzerinden alışveriş yapılabiliyor mu ?

Falmor

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece orjinal olsun diyorsanız tamam ama amacınız müzik dinleme kalitenizi arttırmaksa Renault un o dandik CD çalarlarına boşuna para vermeyin.Biçok marka model için direksiyon kumandası aparatları mevcut ebayde.Arkasında kablolu uzaktan kumanda girişi olan kaliteli bi markanın ana ünitesini alıp direksiyon kumandasınıda bağlayın,orjinal kolonlarınız sağlamsa ses kalitesi inanılmaz artacaktır.Ben Alpine 9880 kullanıyorum direksiyon kumandam da aktif.

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ben orjinal istiyorum zaten bende pioneer teyp vardı süper kalitede bi cihazdı sattım şimdi ise orjinal cd çalar takmak istiyorum

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elimde orjinal update list uyumlu orjinal cd çalar var multimedia ekrnından önce aracımdaydı şuan kullanmıyorum düşünürsen yardımcı olurum