Tüp Beyni

murathan flash

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamün Aleyküm

Arkadaşlar cok acil tüp beynini değiştirmem lazım. Bana MGS önerdiler. Üzerinde lavato var..Arabada ne çekiş kaldı nede düzenli bir çalışma.. Önerilerinizi bekliyorum....:eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konu hakkında bilgim yok yanlış ve bilgi kirliliği olmasın diye bir şey diyemem ama Murathan eminim olan arkadaşların doğru yönlendirmesi olacaktır :eyv konunuzu takip etmeye çalışın

murathan flash

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saol kardeşim ama benim bugün mutlaka taktırmam gerekiyor.. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa cevap bekiyorum

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mimgas taktırma da ne taktırırsan taktır. Lavato ideallerden bir tanesidir, tek noktadan püskürtmeler için.

murathan flash

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paraya kıydım BRC taktırdım. Çalışmada hemen fark etti. Umarım yakıt tüketiminde de yararı olur.. Lavato çok ekonomikti.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Paraya kıydım BRC taktırdım. Çalışmada hemen fark etti. Umarım yakıt tüketiminde de yararı olur.. Lavato çok ekonomikti.

tam sana yanıt verecektim söyleyeceğimin aynısını yapmışsın zaten hayırlı olsun:eyvdiğer flashımda atiker vardı düzen tutturana kadar epey bir uğraşmıştık+arada yaptığı ufak sürprizlerde can sıkıyordu....bunda brc kullanıyorum ve 2 senedir en ufak bir sorun yaşamadım+yakıtta çok çok iyi doğru seçim olmuş:eyv