Türkiye'de bir ilk ile karşınızdayız :)

krmeksiogluu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle selamun aleyküm.Bu foruma resim yüklemeyi bilmediğim için resim atamadım.
Sanırsam Türkiye'de bu ilk olacak.Yeni aldığım orjinal parçaya en ufak egzoz bile sığmadığı için fiberciye verdim.Sanırsam Cuma günü yeni parça bana ulaşacak.Egzozu ortaya getirtip çift çıkışa dönüştüreceğim.

Son düzenleme:

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Merhaba.Resim yükleme sitelerine (hızlıresim vs) resmi yükleyip linkini buraya atabilirsiniz.

Kadir BABUR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğraf yüklemek için https://hizliresim.com/ bu link fena değil fotoğrafı sürüklerseniz bir link oluşturur size o linki foruma yazı yazdığınız yerdeki Insert Image linkine tıklayıp oluşturulan html linkini yapıştırın görsel gelir. sonunda jpg. uzantısı olanı yapıştırın yani Egzoza gelince sizinkini tam anlayamadım ama benim araç bu
VpBLES.jpg
[/URL][/IMG]
https://hizliresim.com/VpBLES

RmznGlr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam öncelikle selam. Araba çok güzel yakışmış maşallah. Şimdi sorum şu biz nasıl temin edebiliriz acaba? yardımcı olabilir misiniz?

Kadir BABUR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam öncelikle selam. Araba çok güzel yakışmış maşallah. Şimdi sorum şu biz nasıl temin edebiliriz acaba? yardımcı olabilir misiniz?

Selamlar, valla orası biraz curcuna ya :) Clio 3 RS'in Türkiyede aksesuarlarını bulmak neredeyse imkansız bu yüzden rs tampondaki difüzere benzeyen bir difüzör buldum tamponu kestirdim altına eklettim. Daha sonra komple tampon boyandı. Kafana yatan bir difüzörü bulup tamponun bir kısmını kestirip yaptırabilirsin ancak min. 1000 tl gibi bir rakamı gözden çıkartman gerek totalde difüzör vs 1500tl alır yapan usta birde düzgün bir kaportacı ve uğraşacak bir adam bulman lazım herkes uğraşmıyor çünkü hani al tak gibi bir şey yok. Piyasadaki plastik çakma ürünleri takmak istemiyorsan böyle bir şey yapabilirsin. Birde egzoz var tabi ben totalde egzoz+difüzör+boyma+işçilik vs 1500 küsür verdim.

RmznGlr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, valla orası biraz curcuna ya :) Clio 3 RS'in Türkiyede aksesuarlarını bulmak neredeyse imkansız bu yüzden rs tampondaki difüzere benzeyen bir difüzör buldum tamponu kestirdim altına eklettim. Daha sonra komple tampon boyandı. Kafana yatan bir difüzörü bulup tamponun bir kısmını kestirip yaptırabilirsin ancak min. 1000 tl gibi bir rakamı gözden çıkartman gerek totalde difüzör vs 1500tl alır yapan usta birde düzgün bir kaportacı ve uÄŸraÅŸacak bir adam bulman lazım herkes uÄŸraÅŸmıyor çünkü hani al tak gibi bir ÅŸey yok. Piyasadaki plastik çakma ürünleri takmak istemiyorsan böyle bir ÅŸey yapabilirsin. Birde egzoz var tabi ben totalde egzoz+difüzör+boyma+iÅŸçilik vs 1500 küsür verdim.

Evet bulmak imkansız çok aradım bende. Size bir sorum olacak siz hangi difüzörü taktığınız acaba model alabilir miyim bir şekilde uğraşarak bende aynı şekilde bir görünüme sahip olmak istiyorum.
ayrıca 16 inç wrc jant almayı düşünüyorum sizce takmam gereken lastik ebatları ve önerebileceğiniz bir lastik model markası var mı 195 50 r16 diyorlar genel olarak birde aklıma yatan falken var hem fiyat hemde performans olarak sizin düşünceniz nedir ? Birde size acaba özelden nasıl ulaşabilirim?

Kadir BABUR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bulmak imkansız çok aradım bende. Size bir sorum olacak siz hangi difüzörü taktığınız acaba model alabilir miyim bir şekilde uğraşarak bende aynı şekilde bir görünüme sahip olmak istiyorum.
ayrıca 16 inç wrc jant almayı düşünüyorum sizce takmam gereken lastik ebatları ve önerebileceğiniz bir lastik model markası var mı 195 50 r16 diyorlar genel olarak birde aklıma yatan falken var hem fiyat hemde performans olarak sizin düşünceniz nedir ? Birde size acaba özelden nasıl ulaşabilirim?

Ben çok uzun zamandır falken lastik kullanıyorum fren mesafesi vs çok iyidir hem ucuzda cep yakmaz. 215x45x17 var bende lastik olarak zaten üstü olmaz bizim araçlara olmaz eski lastiğim 195x55x16 bridgestone turanza t001'di tanesi 500 küsür olmuş 17" yapınca jantlarımla birlikte sattım. Araç yakmasın diyorsan 16" iyidir 17" olunca biraz artıyor gerçi benim araçta hybrit turbo yazılım falan var biraz basıyorum onunda etkisi var ama bence 1.5 dci için 16" ideal 17" görünüm olarak hoş ancak yorar araç yüklü değilse. Difüzör olarak ben golf difüzörü aldım valla onu hatırlamıyorum golf r mı golf 6 mı ne öyle bir şey 150 - 200tl bir şeydi. WRC'ye gelince bizim araçların wrc'si yok ben grafik tasarımcıyım yani zevk renk meselesi photshopta oz ultraleggera jantları koydum lastiğe on numara oldu bende enkei gtc01 var mesela ultraya benzer oda. WRC jant bizim araçlarda bence çirkin çakma durdu dediğim gibi zevk renk ben takmam şimdi bulursam oz ultraleggerayı alıcam takdir senin tabi...

Son düzenleme:

RmznGlr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli fikirleriniz ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim.

krmeksiogluu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2cWuDv.jpg