Türkiye'deki birkaç 16S'ten ama yazık olmuş :(

R19_16S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault R 19 1.6 Europa Alize 1992 Model 8.500 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 117235394
araçta
-Yol bilgisayarı
-Sunroof
-4 Teker Disk
-ABS
-Spor koltuklar
-elektirikli ısıtmalı aynalar
-elektrikli camlar
standart olup 16S stickeri arka rüzgarlığı ve kaput içindeki stickerlara kadar aracın üzerinde durmaktadır tek sıkıntı aracın üzerinde 1.6 karburatörlü motor mevcut :( büyük ihtimalle aracın motoruna birşey oldu toplamak yerine direkt motor koydular

ilanı ilk gördüğümde ve ilk telefon konuşması yaptığımda yolda para bulmuş gibi sevinmiştim :)
ama galerici ile 3G ile canlı bağlantı yaptık kaputu kaldırdığı an benim bittiğim andır :(
yazık olmuş araç gümrük girişli ve Gaziantep plakalı niye bu arabalar kıymetini bilen kişilerin eline düşmezki...

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1800 cc ye 1600 motoru nasıl işletmişler.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende sadece kaportaya yazık olmuş sandım ilk başta, o kolay iş demiştim oysa ki.Gerçekten yazık

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende ilanı açarken heycanlandım.... en temiz seninkiydi abi keşke satmasaydın :)

alper93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi motor işletilemez mi? Ankara Ostimde f7r ve 172 rs motorlar mevcut motor ve şanzuman değişikliğiyle tr de tek olabilir. Yeter ki motor faturalı olsun.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama gerçekten 16S olmaz tam anlamıyla, çünkü amortisör sistemine kadar farklı 16S'ler

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunun aynısının kırmızısını görmüştüm ufak bir tamirhanede. ama durumu pek iç açıcı değildi :S hayırdır ne derdi var bunun dediğimde şanzıman dağıttı ve parçası bulunmuyor çook sorunlu bir motoru var lpg uyduramadık gibi gibi bi şeylerden bahsetmişlerdi yazın görmüştüm sahibi toplayıp satıcaktı 6000 lira falan istiyodu.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazık olmuş hakikaten.Değerini bilenlere gitmez ki böyle araçlar.

R19_16S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende ilanı açarken heycanlandım.... en temiz seninkiydi abi keşke satmasaydın :)

ben geri almak şartı ile sattım ne bilim adamın 1 ay geçmeden aracı pert ediceğini... :( bilseydim satarmıydım... yarama basma sende :) benim aracın değişeni kazası çürüğü çarığı vs. hiç bir şeyi yoktu boyalı parçası bile sayılıydı artı içide tertemizdi 16S döşemelerine kadar duruyordu :(

bunun aynısının kırmızısını görmüştüm ufak bir tamirhanede. ama durumu pek iç açıcı değildi :S hayırdır ne derdi var bunun dediğimde şanzıman dağıttı ve parçası bulunmuyor çook sorunlu bir motoru var lpg uyduramadık gibi gibi bi şeylerden bahsetmişlerdi yazın görmüştüm sahibi toplayıp satıcaktı 6000 lira falan istiyodu.

şanzıman kolay motorda kolay yeterki araç tek parça olsun :) telefonu yada adresini felan bulabilipte benimle payalaşabilirsen çok sevinirim

Ama gerçekten 16S olmaz tam anlamıyla, çünkü amortisör sistemine kadar farklı 16S'ler

aynen sana katılıyorum amartsör,fren,kapı içi çelik barları vs. bir dünya farklı özelliği mevcut bu araçların sadece tipi R19a benziyor okadar :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi araç güzel araçta, TR'de 16S'e sevdalanmak samanlıkta iğneye sevdalanmaya benzer o sıkıntılı işte :)