Türklerin otomobil tercihleri

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zamanin Tofaşi Şahin i olma yolunda devam.

TAYF

Tayfun DİLMEN, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
marka değilde araba olarak konsuyorum , bizim milletimiz hiçbir özelliği olmayan b sınıfı araçlara bir kamyon para vermeyi çok sever hatta araba c sınıfı ise dünyada ondan daha iyi araba yoktur

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
komik :D
Başlık Türkiye'de Araç Satış Sayıları olsa eyvallah ama başlık Türklerin Tercihi deniyor külliyen yalan :D
Sizin örnekte, 150 ekmek sattım derim ama halk ekmeğe bayılıyor çok sevdiğinden alıyor demem.
Filo araçları ne zamandan beri halkının tercihine göre alınıyor. Benim bildiğim F/P oranına göre alınıyordu en son.

Fiat ve Ford hatta VW bile ciddi filo satışları yapıyor keşke hepsinin düşüldüğü gerçek liste de yayınlansa.
Halk ekmegi sevdi ya da sevmedi bu sizin 150 ekmek sattiginiz gercegini degistirmez..

Samsung Edge ile gonderildi

SYSOP

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halk ekmegi sevdi ya da sevmedi bu sizin 150 ekmek sattiginiz gercegini degistirmez..

Katılıyorum. Ben bu kadar satış yapılmadı demedim ki. Konuya ilk mesajım:
Filo satışlarını bu listeden düştüklerinde gerçekten halkın tercihini öğrenebiliriz.

Bu liste size halkın ekmek sevgisi bilgisini vermez. Gelin başlığı "Türkiye'deki Araç Satış Sayıları" diye düzeltin sorunu çözelim :)

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten başlıkta sevgi demiyor tercih diyor:) Satın almak da tercihtir. Filolar da Renault 'yu tercih etmişler. Kaldı ki tüm markalardan filo satışı düşülürse Renault en kötü 2. olur iddiasındayım ben. :eyv