Turuncu sis,park ve led plaka ampülü :)

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim. :)
Ben xenon'ları sarılarla bile seviyorum ki turuncularda çok güzel olmuş, gel gelelim millet sevmiyor. :)
Acaba diyorum parklara beyaz ampul takıp gündüz farlarına mı turuncu taksam :)

bu konunun cozum yolunu sana daha kaç kere anlatıcam furkan? en iyisi anlatdıgım gibi olur :)

bu arada gercekten cok marjinal bir calışma olmus turuncu sis ama umarım sisli havada niye taktım ben bunları demezsiniz...

BTR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende amerıkan park var parkalrada turuncu takmıstım kendı aracımda ıgrenc olmustu tıpturuncu far ustu altı ama senınde olmus ben sımdı normal parkları cıkardım amerıkan park turuncu farlar xenon sisler sarı pavyon gıbı gezıyorum :)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
scaled.php

Gündüz farı ve sinyal ampullerinin kilit çıkıntıları farklı açılarda olduğu için deneyemedim :))

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
walla şanssızlık kardeşim olsa gzl olurdu ama bana güzel durur gibi geliyor ;)
Güzel olurda gündüz gözüyle güzel olacağını pek sanmıyorum ya, akşam güzel gözükür.Akşamlarıda kör gibi onlarla gezmek içime gelmez falan falan :D
Gündüzlere led olmayan beyaz ampul alcam beyaz dursun en azından, kar beyazı yakalayamasakta :)

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun kardeşim nedim ama led takarsan kar beyazı var elif tunıng de bi xenon renginde cok tatlı ısık verıyor bilgin olsun kardeşim bende şimdi inip bakıcam bakım gunduz ampülümü takmışlar oraya boş kalmasın diye normalmi kafama takıldı :D

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun kardeşim nedim ama led takarsan kar beyazı var elif tunıng de bi xenon renginde cok tatlı ısık verıyor bilgin olsun kardeşim bende şimdi inip bakıcam bakım gunduz ampülümü takmışlar oraya boş kalmasın diye normalmi kafama takıldı :D
Gündüzlerde 24lü led vardı zatende patladı, onunla uğraşıyorum zaten :)
Ampul alcam led yerine :)

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D bak phlipsin var kar beyaz rengi senin istediğin ama gündüz farının işte ne olduğunu bilemediğim için (H1) (H7) gibi onunda bi ismivar eklemedim sistenin ismini google philips gunduz ampülü yazınca cıkıyor 62 tl cıvarı ordan bak bıdahada patlamaz hemde karbezı rengınde 5500 k ;)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
H serisi gibi değil gündüz farı.P21W girişe sahip.Arka sis lambalarında kullanılanın aynısı

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen kardeşim bende onu dıcektım işte benım baktımlarımda onlardandı p21w felan yazıordu ;)