tv koltuk başlıkları

fth.36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. ben aracımı vip gibi görünmesini çok seviyorum. aracım hem siyah camlarda çizilmez amerikan cam filmi var bide sadece cam çıtası taktıdım yolda giderken dikkat çekiyor arabam. içinede koltuk başlıklı dvd, tv yaptırcam yazın inşallah. bi yerde buldum sizinle paylaşmak istedim cevaplarınızı bekliyorum..

Kafalıklı LCD Monitör USB ve Hafıza Kartlı Navigold DS 705 sahibinden.com'da - 60986544

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin amacınız ünitenizden görüntü göndermekmi yoksa sadece arkadakiler için bir faaliyetmi ?

fth.36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
burda herkes bir faaliyette de yardımcı oluyor arkadaşlara, aracına bişey yaptırmak isteyincede bilgi almak. neden rahatsız oldunuz onu anlamadım

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır,hayır siz beni yanlış anladınız.İmla hatası oldu galiba.Sorumu biraz daha açayım.Aracınızdaki teyip orjinalmi yoksa dvd/dvx oynatan bir cihazmı?Arka monitörlere görüntüyü teyiptenmi göndereceksiniz yoksa,tamamen önden bağımsız bir sistemmi olacak?

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
Lcd monitör kullanışlı gibi Güzel ama başka yerlerede bakmak lazım...Özellikleri iyi :eyv
O değilde benimde aklıma düşürdün şimdi :) acaba bendemi alsam :D

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de bu tarz bir düşüncem var. Ama kaza anında arkada bulunanların bu kafalıklara kafalarını çarpmalarından korkuyorum.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

fth.36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar gerçekten çok özür dilerim özellikle en baştaki arkadaştan. soruyu ben yanlış anladım kusura bakma nolur özür dilerim kafamda bi kaç sorun vardı burda da dikkkatli okumamışım kusura bakmayın