Twingo merkezi kilit sorunu

twingoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar.twingomu alalı 1 hafta oluyor.Anahtarla ilgili problemim var.geçen günlerde anahtar tutukluk yapıyordu bir şekilde hallettim onu,şu an anahtar çalışıyor ama sanırım tavandaki alıcıda bir sorun var.aracı anahtarla kapı kilidinden açtım.içine girip anahtarı alıcının neredeyse dibne tuttum yine tık yok.malum uzaktan kumandayla açmayınca da çalışmıyor...Ne yapsam bilemedim,soruna çare bilen varmı???

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kumandanın pili ile ilgili olabilir mi

Görkem

Bilgi Girilmemiş
öncelikle aracınız hayırlı olsun. Üye tanıtımlarından sizi ve aracınızı tanımak isteriz. Twingoo da genelde yaşanan bir sorun olarak görülmekte sanırım immobilizer ı iptal ettirmek yada kömürleri değiştirmekte fayda olabilir. Bu konuyu fejojerli arkadaşımız daha iyi açıklayacaktır.

twingoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni pil aldım aslında

twingoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle aracınız hayırlı olsun. Üye tanıtımlarından sizi ve aracınızı tanımak isteriz. Twingoo da genelde yaşanan bir sorun olarak görülmekte sanırım immobilizer ı iptal ettirmek yada kömürleri değiştirmekte fayda olabilir. Bu konuyu fejojerli arkadaşımız daha iyi açıklayacaktır.

teşekkür ederim.kendimi tanıttım ama kömürler ne alaka onu anlamadım???

Görkem

Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim.kendimi tanıttım ama kömürler ne alaka onu anlamadım???
Hoşgeldiniz o zaman immobilizerli otomatik anahtarların içinde immobilizeri tanımlayan kömür vardır anahtarı açtığınızda ortaya çıkar zamanla bu kömürlerde değişim göstermiş olabilir sanıyorum.

twingoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni anahtar sipariş ettim artık .yine tık yoktu bügün arabada. yeni anahtarı bekliyorum.Renault da immobilizeri her an bozulma/kaybolma riski olan bi uzaktan kumandaya bağlıyacağına kontağa bağlasaydı keşke :/

twingoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçiçi olarak en azından benim yapabileceğim bir şey varmı.Bilen varsa yardım bekliyorum...

urguplu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır sorun yaşamaktayım uzaktan kumanda görev yapmıyor.motor kilidinin iptali münkünmü servis 1.600.- tl üçret vermekte bunun başka yolu varmı

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır sorun yaşamaktayım uzaktan kumanda görev yapmıyor.motor kilidinin iptali münkünmü servis 1.600.- tl üçret vermekte bunun başka yolu varmı

Motor kilidinden kastın imo ise, iptal edilebilir tabi ki. herhangi bir anahtarcıya gidip imo iptali + anahtar yaptırabilirsin. maliyeti çok olmayan bir uygulama. ben twingoma yaptırmıştım geçen sene 70 TL vermiştim sustalı anahtar ile birlikte.