Twingo'ya uyumlu Renault parçaları

borabayram@hotmail.com

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaslar adım bora 97 twingonun küllügünün birşeyle uyumlu olum olmadıgını ogrenmek ıstıyorum 90 tl ıstıyorlar aylık sıgara tuketımı kadar:)

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam,

İnanılmaz değerli bir başlık olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler. Benim "Siyah İnci"min arka cam silecek kolu kopmuştu (otoparktaki haylaz kediler yüzünden) 135 TL fiyat verdi parçacı. Buradan öğrendiğim kadarıyla Kangoo'nunki de oluyormuş 7.5 lira diyor hepsiburada.com. Bu kadar fiyat farkı olur mu yahu? Neyse birazdan sipariş vereceğim, geldiğinde dener sonucunu söylerim. Tekrar teşekkürler...

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef Twingo parçalaro fransadan ithal olduğu için çok pahalı, o yüzden bizde böyle diğer araçlardan uyumlu olan parçaları deneyerek kullanıyoruz. bu listedeki tüm ürünler %99,8 uyum sağlar. aradığın bir parç aolunca twingo olarak değil bu listede hangi model yazıyorsa öyle ara.

Örnek: twingo cam suyu motoru diye sorarsan parçacılara 70tl fiyat çekerler, Kango cam suyu motoru diye sorarsan 10 tl. %100 uyum lu :)

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yalnız Kangoo arka cam silecek kolu tam olmadı... Biraz uzun geldi, silecek dışarıdan dönecek kadar uzun... Bir de Kangoo'nunkinin içinde hortum yuvası yok bu yüzden içinin de falçatayla kazınarak boşaltılması gerekiyor... Göztepe Sanayi Sitesindeki Volkan Oto'dan Selim Usta boyunu ortalarından bi yerden 4 cm kadar kesip kısaltarak yaklaşık 2 saat gibi bir zamanda sileceği yaptı... Belki bi ara fotosunu da koyarım...

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
emeğine sağlık kaliteli bilgiler .

Rıza Coşkun Yücel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar merhaba elımde cıkmacıdan aldıgım sag arka camurluk war ıhtıyacı olan arkadaslar varsa yardımcı olabılırım ben 750,00 tl ye almıstım...

Rıza Coşkun Yücel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam Kaldırma Seti (Laguna, Kangoo)
arkadaslar yukarda yazdıgı gıbı bu kango ve lagunanın cam krıkosu uyumlumudur twıngoyla deneyen arkadaslar varmı
asagıdakı lınkte sıfırı 90 tl cunku ...
eger uygunsa alıp taktırmayı dusunuyorum ...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ihtiyacı olanlar için gerçekten faydalı bir paylaşım :eyv

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam Kaldırma Seti (Laguna, Kangoo)
arkadaslar yukarda yazdıgı gıbı bu kango ve lagunanın cam krıkosu uyumlumudur twıngoyla deneyen arkadaslar varmı
asagıdakı lınkte sıfırı 90 tl cunku ...
eger uygunsa alıp taktırmayı dusunuyorum ...

Biz o listeyi varsayımlarla değil deneyip kullanan arkadaşların yorumlarına göre hazırlamıştık yıllar önce.
eğer listede uyumlu diye yazıyorsa uyumludur mutlaka ;)
twingo sahibi olduğum dönemlerde parça fiyatları çok uçuk geldiğinden böyle bir arayış içerisine girmiştik, örneğin twingonun cam suyu motorunu yan sanayi sanayiden almak istersen 50-60 lira fiyat çekiyorlar.
ama kangoo cam suyu motoru diye alırsan aynı motoru 13 liraya veriyorlar. listedeki bir çok ürünün uyumlu olduğu tarafımdan bizzat denenmiştir :)

yine de aklında soru kalmasın, aldığın yer ile görüş istersen.

Rıza Coşkun Yücel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz o listeyi varsayımlarla değil deneyip kullanan arkadaşların yorumlarına göre hazırlamıştık yıllar önce.
eğer listede uyumlu diye yazıyorsa uyumludur mutlaka ;)
twingo sahibi olduğum dönemlerde parça fiyatları çok uçuk geldiğinden böyle bir arayış içerisine girmiştik, örneğin twingonun cam suyu motorunu yan sanayi sanayiden almak istersen 50-60 lira fiyat çekiyorlar.
ama kangoo cam suyu motoru diye alırsan aynı motoru 13 liraya veriyorlar. listedeki bir çok ürünün uyumlu olduğu tarafımdan bizzat denenmiştir :)

yine de aklında soru kalmasın, aldığın yer ile görüş istersen.

bugun ustaya sordum fakat yok olmaz dedı ama genede bı sor sorustur dedı emın olmak ıstıyorum eger denıyen arkadas varsa ...