typer 12 ,bikaç parça değiştim.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Melih eski kapılar nasıldı, resimlerden pek anlaşılmıyor ama eskiler daha iyiymiş sanki...
Yazılanlarla moralini bozma toplanınca herkes eğenecek typer12'yi...:eyv

TypeR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dıştan bakınca aynen eski kapılar daha iyi gibi duruyor ama iç iskelet yapısı çürüktü,4 ününde..bu beyaz olanın sol 2 kapı dış sacı bozuk,sağ taraf temiz ,,ayrıca iskelet ti de temiz..
sol 2 kapı saçları gene değişecek,iskeletleri sağlam diye değiştim...şuandada birer civatayla öylesine tutturuldu..2 ay sonra kaportacı zaman ve parayı aynı anda denkleştirince bir adım atabildim.devamını zamanla beraber paylaşacagım.sizlerle..en son bu araç KARA olacak...KAPKARA :)
ayrıca özellikle 12 aldım,9 yada 11 hatta clioda alabilirdim,amacım uğraşıp istediğim gibi bir 12 ye sahip olmak,yapacak çok şey var ama hemen değil zamanla...

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
İlk zamanlarda da demiştim abi yaparsan helal olsun :) ama haddinden fazla paran gidecek arkadaşların da benimde demek istediğimiz o.
Çünkü araç ciddi anlamda çok masraf istiyor.Ama yapılırsa şahane olur orası ayrı.

By_Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Araba Toplanır Ama Size Bayağı Pahalıya Patlayacak...:eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bitmiş halini görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum...:eyv

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Ben o alt kısmı nasıl kapatacaklar onu merak ediyorum. Herhalde kaynak ve macun ikilisine çok iş düşecek.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gordini şerit yapmanı tavsiye ederim :eyv ( taktım bu aralar o şerite :) )

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim öncelikle hayırlı olsun...Benim arac garajdan çıktığında senınkınden çok daha iyi durumdaydı yaptığım masrafı hiçbir zaman göz önüne almadım eleştiriler olucak elbette çok paran gidicek ama bittiğinde helal olsun diyeceklerinden eminim...ilerde set met olayı falan düşünüyosan şimdiden kapıların tavanın ve alt tarafın izolasyonun yaptır bence...yeni adımları bekliyoruz kolay gelsin...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim öncelikle hayırlı olsun...Benim arac garajdan çıktığında senınkınden çok daha iyi durumdaydı yaptığım masrafı hiçbir zaman göz önüne almadım eleştiriler olucak elbette çok paran gidicek ama bittiğinde helal olsun diyeceklerinden eminim...ilerde set met olayı falan düşünüyosan şimdiden kapıların tavanın ve alt tarafın izolasyonun yaptır bence...yeni adımları bekliyoruz kolay gelsin...

bu işler zevk olayı değilme emree,parayla pulla ölçülmez bu işler eğer imkanım olsa bende bu tarz işlere girişirim...
senden çok bilgi ve tavsiye alabilir melih bence :eyv