UB 2.0L İDE Coupe Kısa Film :)

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah UB'ye çok yerinde ve şık modifiyelerle görsellik, duruş 10 nümero...vidyo da harika olmuş..ellerinize sağlık...

hatayye81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah çok güzel ve hareketli olmuş kazasız belasız.

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah çok güzel ve hareketli olmuş kazasız belasız.
Sağolun teşekkür ederim amin cümlemize...

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah UB'ye çok yerinde ve şık modifiyelerle görsellik, duruş 10 nümero...vidyo da harika olmuş..ellerinize sağlık...

Çok teşekkür ederim Murat abi sağolasın...Elimden geldiğince ve kendime has beğendiğim hoşuma giden tarzda bir Coupé yarattım ; Ayrıca zaten tek amacım sade ve bir o kadarda hoş ve güzel bir Coupé yaratmaktı ancak hem çevremdekiler olsun hemde sitedeki arkadaşlarım olsun bana bunu başardığımı defalarca hissettirdiler hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum... :)

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç satıldı arkadaşlar uzun zamandırda siteye giremediğim için gelişmelerden haberdar edemedim sizi ani oldu zaten yeni aracımda honda Civic 1.6 ies sedan düz vites füme şimdi onun üzerinde çalışacağım ve yoğunlaşacağım yeni aracın fotolarını yakında eklerim :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah güzel video güzel araç ve sağlam kullanıcı.. Çok güzel. Ha bu arada müziğide es geçmeyelim Evanescence miydi :)

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah güzel video güzel araç ve sağlam kullanıcı.. Çok güzel. Ha bu arada müziğide es geçmeyelim Evanescence miydi :)

Teşekkürler Evren abi sağolasın sadelikten yanayım her zaman etiket olmayı cırtlak cırtlak belli olmayı sevmem pek arabadan anlayan bakıp inceler notunu verir zaten abi bu arada müzik Dubstep değişik bir tarz söyleyenin kim olduğunu araştırıp yazıp paylaşırım abi Evenescance'ye benziyor ama o değil gibi... :)

atacanaslan

RK CLİO III,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık abi cok güzel bir video olmus :eyv

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağol kardeşim teşekkür ederim eyivallah daha iyileri sizlerin olsun /