UB Coupe USA Park Modüllü Yeni Detaylı Resimler...

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Erdinç şimdi daha iyi belli etmiş amerikanlar kendini ama şu yazı çok sırıtıyor bi daha söylüyorum...:)
Evet abi şimdi daha iyi oldu ayrıca o yazıyı sökücem daha hoş daha küçük ve sade bir yazı yazıcam dünyaca ünlü bir marka olucak F1'den alıntı olucak :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi benim arabaya geri geri Ford Transit münibüs evin önünde çarpmıştı ya tamponu kırmıştı tabi bende onun sigortasından yaptırdım arabayı o serviste bu tampondan takmış sinir olmuştum zaten teslim alırken arabayı ama o sıralarda lazımdı araba mecbur aldım arabayı dedim servisten alırım orjinal tamponunu neyse işte abi sonra gittim sordum 1000TL fiyat çekti Ranault Mais dedim kalsın böyle nasıl olsa çarpıyorlar :)

Anladim haberim yoktu gorunce sasirdim, gecmis olsun. Cikmacilardan kupe tamponuyla takas edebilirsin aslinda (;

Bu arada foto soleni yapmissin, eline saglik.

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladim haberim yoktu gorunce sasirdim, gecmis olsun. Cikmacilardan kupe tamponuyla takas edebilirsin aslinda (;

Bu arada foto soleni yapmissin, eline saglik.
Öyle oldu biraz Semih abi hazır fırsat bulmuşken bol bol resim çektim...:) Geçen ay olmuştu kaza olayı abi allahtan kaputta bişey yoktu hafif kasılmıştı düzeltildi valla pek sanayileri bilmiyorum araştırmam lazım olursa hemen takas ederim şuan benim aracın üzerindeki tampon yepyeni çizik yok servisin şerefsizliği arabanın üstünden ne söktüyse onun aynısını takması lazım ama özel servis olunca böyle oluyor arabaya ihtiyacım olmasaydı zaten rezalet çıkartacaktım teslim alırken arabayı ama lazımdı o sıralar mecburen aldım sonra değiştiririm tamponu diye ama Mais 1000TL fiyat verince vazgeçtim fazla geldi açıkçası bizim eski Opel Astra H'ın ön tamponu 750TL idi boyası işçilik falan yetkili serviste ama 2001 model arabanın tamponunun bu denli pahalı olması şaşırttı beni doğrusu neyse yapıcak bişey yok abi alıp taktırıcam artık...

Son düzenleme:

efecelebi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Detay fotoğraflarla güzelliği meydana çıkmış :)

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Detay fotoğraflarla güzelliği meydana çıkmış :)
Aynen öyle abi şimdiki fotolarda her şeyi daha net ortaya çıktı UB Coupe'nin bu arada modülü görenlerin içleri gidiyorda belli etmemeye çalışıy orlar ama yüz ifadeleri her şeyi açıklıyor bir de hazır boş zaman bulmuşken bol bol fotoğraf çekeyim dedim havada güzeldi hoşuma giden her açıdan çekmeye çalıştım :)

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel görünüyor maşallah :eyv bendeki böyle yanmıyor ya ışık şiddetini arttırdınız mı biraz :)

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel görünüyor maşallah :eyv bendeki böyle yanmıyor ya ışık şiddetini arttırdınız mı biraz :)
Sağol Mehmet teşekkür ederim...:) Evet biraz arttırdım %50'de şuan orjinal ayarı biliyorsunki %25'te ama sen kullanma talimatının dışına çıkma yani maxsimum %70 yapman yeterli :)

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağol Mehmet teşekkür ederim...:) Evet biraz arttırdım P'de şuan orjinal ayarı biliyorsunki %'te ama sen kullanma talimatının dışına çıkma yani maxsimum p yapman yeterli :)
bende böyle yapayım o zman ya %25 çok etkisiz kaldı :)

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende böyle yapayım o zman ya % çok etkisiz kaldı :)
Yap kardeşim biraz daha arttır USA park o zaman çok daha fazla kendini belli edecek :)

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşşalah kardeşim çok gzl duruyor ama dikkat et polisler artık bunlara da takmaya başladı dikkat bozuyormuş :S ;) bilgin olmasını istedim ;)