Ub ide coupe

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yapalım eren abi fark yapmaz arabayı daha yeni yeni tanıyorum 1ay oldu alalı 2 sefer binebildim henüz ama denersek fikir sahibi olmuş olurum anlarım hem nasıl yürüdüğünü denemeden ne desem boş gerçekten pazar günü olabilir nerde buluşalım ortak bi yerde ben beykozdayım

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yapalım eren abi fark yapmaz arabayı daha yeni yeni tanıyorum 1ay oldu alalı 2 sefer binebildim henüz ama denersek fikir sahibi olmuş olurum anlarım hem nasıl yürüdüğünü denemeden ne desem boş gerçekten pazar günü olabilir nerde buluşalım ortak bi yerde ben beykozdayım

Gündüz sıkıntı olur malum yüksek hızlar istanbul da tem vs heryer yoğun. Bu hafta değilde haftaya cuma yada c.tesi akşama ne dersin? Bende Göztepe'deyim. Zamanı kararlaştıralım buluşması kolay;)

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haftayada ben müsait değilim abi direksiyon dersleri vermeye başlıcam 1 ay fulum ama eğer istersen bu hafta sonu pazar gecesi olabilir buluruz boş bi yol ortak bi yerdede buluşuruz valla eski sahibi kimseye gaz basmıyormuş video falan yok nette ben bulamadım kendiside bana söylemişti zaten neyse abi hayırlı akşamlar :)

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haftayada ben müsait değilim abi direksiyon dersleri vermeye başlıcam 1 ay fulum ama eğer istersen bu hafta sonu pazar gecesi olabilir buluruz boş bi yol ortak bi yerdede buluşuruz valla eski sahibi kimseye gaz basmıyormuş video falan yok nette ben bulamadım kendiside bana söylemişti zaten neyse abi hayırlı akşamlar :)

Yarın haberleşim konu ile ilgili. Şu an zor gibi görünüyor. Olmadı 1 ay sonra çare yok

tahtelbahir

Evren MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eren hocam sende alemsin ha, gideceğiniz zaman bana da haber verin yoksa alayınızı aforoz ederim bilesiniz :) Bende stock ide farkını görmek istiyorum :p

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eren hocam sende alemsin ha, gideceğiniz zaman bana da haber verin yoksa alayınızı aforoz ederim bilesiniz :) Bende stock ide farkını görmek istiyorum :p

Abi ayıpsın kanbersiz düğün olur mu hiç? :) Senle buluşma mevzusuna dönmesinde buda başka birşey istemem :)

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyük gece olacak desenize bende gelirim tabiiki emmi müsait olursa oda gelir ( onsuz bir yere gitmem:) )

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ağırlık çok var merak etme sen artık takmıyorum bu işlere keyfime bakıom :))