Ücretsİz menavrus

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rüyaya yatmaya gerek yok.

A.Kerim Çelik
0.9 icon TCE 2012 Kasım 24
Blut Gri

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Düşünsenize bir sorun oldu ve ne müzik ne radyo hiç bir şey yok ve garanti de devre dışı kalmış durumda

A.Kerim Çelik
Blut Gri

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sistemi atsanız bile yeni takacağınız cihazda direksiyon düğmeleri çalışmayacak. Böyle bir şey ister misiniz?

A.Kerim Çelik
Blut Gri

hayrano

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar kendim orjinal takintili biri olarak herzaman orjinalini tavsiye ederim. bir r-nav dan r-link cikmaz. elektronik cihazlar hassas zaten. Is sadece yazilimda bitse oda belki yapilir ama bu 2 sistemin donanimsal olarak ta farkliliklari var. R-link kullaniyorum yol ve telefon guncellemeleri aldigi zaman kasabiliyor cihaz 5-10 sn. O ara pek ard arda islem yapmamaya calisiyorum. Ayrica geri gorus kamerasi araci calistirdiginiz an geri vitese alinca devreye girmeli kendi gorusum. cunki basip gidiyorsunuz park ettginiz yerden cikip. Kameranin acilmasini bekledikten sonra pek bir manasi kalmiyor. Bu hizli geri gorus kamerasi aciliminda yapmak zordur herhalde alternatif yazilimla tam bilmemekle beraber. Orjinalini degistirmeyin bence buyuk risk. Alternatif olarak bu aynaya goruntu veren geri gorus kameralari var onlar daha saglikli olabilir.
Yinede ugrasan varsa kolayliklar diliyorum.

iyi forumlar

Son düzenleme:

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
menavrusta geri vitese atınca otomatik geri görüş kamerası açılıyor ayrıca direksiyon kumandalarını kullanabiliyorsunuz videolarda kumandadaki tuşlardan kontrol edilebiliyor şuanda menavrusu yükleyebiliyoruz fakan aktif edemedik bi türkü yükleme dosyalarıyla oynuyoruz . yükleme esnasında lisans dosyasının istediği kısmı atlatabilmemiz lazım.

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim gördüğüm Naviturk sitesi de bayilik alıp menavrus sitesinden Türkiyede bu işi yapıyor. Yani kırmaya ugrasmak risk demek

Clio 4 0.9 TCE Icon Bulut Gri.

mmestan

Mahmut MESTANOĞLU, Captur ICON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğe saygı göstermek lazım. Lisanslama ne aşamada bilgi verirseniz sevinirim. Kolay gelsin.

Captur 1.2 Edc İcon Siyah Arizona

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
manevrus :) mediaskin varken pekte gerek yok .

serdarhan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar menavrus ben kullanıyorum video klip film geri görüş kamerası ve bir çok fazlası ve mükkemmel bir program ben aracımda kullanıyorum sorunsuz hiç bir hata vermeden ve navigasyonumun ara yüzünü bile istedigim gibi degiştiriyorum farklı temalar kurup görünüm degişikligi yapıyorum haritalar ayrı bir konu istedigin sesi yüklüyorsun laz konuşması bile yaptım çok komik ve harika varsa sormak istdiğiniz bir şey yardımcı olmaya çalışırım.

arifguncu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
guzel calısmalar oluyor tebrıkler emegınıze saglık

benim aracim touch,bu uygulamalar bizim modellerde oluyormu,yoksa sistemleri farklimi