Ucuz 0 clio touch

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
netteki fotolardan oluşturulmuş bir ilan.
Doğruysa kaçmayacak bir fırsat.

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mantıklı tekliflere açığım demiş birde ilginç bir ilan bana pek gerçekçi gelmedi. İstanbulda olsam gider görürdüm 29.000'e veriyorsa ve dediği gibi sıfır plakası dahi çıkmadıysa anında alınır kaçmaz. Ama çarpıcı ilanıda olabilir çok arayan var sen benim hesaba 1.000 TL kapora yolla yoksa kaçırırsın ayaklarına

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mantıklı tekliflere açığım demiş birde ilginç bir ilan bana pek gerçekçi gelmedi. İstanbulda olsam gider görürdüm 29.000'e veriyorsa ve dediği gibi sıfır plakası dahi çıkmadıysa anında alınır kaçmaz. Ama çarpıcı ilanıda olabilir çok arayan var sen benim hesaba 1.000 TL kapora yolla yoksa kaçırırsın ayaklarına[/Q
bnce nakit para ile gidip görülüp eğer sıkıntısı yoksa hem aracta hem idari mali açıdan alınabilir bir arac 3-4 milyar daha ucuz diğerlerine göre.

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mantıklı tekliflere açığım demiş birde ilginç bir ilan bana pek gerçekçi gelmedi. İstanbulda olsam gider görürdüm 29.000'e veriyorsa ve dediği gibi sıfır plakası dahi çıkmadıysa anında alınır kaçmaz. Ama çarpıcı ilanıda olabilir çok arayan var sen benim hesaba 1.000 TL kapora yolla yoksa kaçırırsın ayaklarına
bnce nakit para ile gidip görülüp eğer sıkıntısı yoksa hem aracta hem idari mali açıdan alınabilir bir arac 3-4 milyar daha ucuz diğerlerine göre.

İlan gerçek,araçta dediği sıfır ve sorunsuzsa kaçmaz anında alınır

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam sen karşıyakada mı oturuyorsun [MENTION=9225]Onurksk[/MENTION]

memo_16

Bilgi Girilmemiş
ilginç ama önce görülmek gerekir eğer ilan doğruysa kaçırılmıyacak fırsat :)