UEFA Avrupa Ligi yarı final eşleşmeleri belli oldu.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen öyle Messi varsa Barcelona bir şeyler yapıyor dediğin gibi psg maçında gördük. Madrid'in Dortmund'a final biletini vereceğini düşünmüyorum. :) Adamlar ligde zaten tırt varları yokları Şampiyonlar Ligi bırakmazlar yani, GS maçında 3 gol yiyince nasıl saldırmaya başladılar görmüşsündür. :)
bir gs li olarak hatırlatma bana o maçı ya ilk maçta nerde bu takım diye baya sövdüm desem yalan olmaz . ben şeyi hiç unutmam ama ronaldonun 2.golü attıktan sonraki yüz ifadesi jest ve mimikleri herşeyi anlatıyor bence :) ama şunu da unutma derim ben dortmund da kaybetti ligi aynı durumdalar sanki ve grupta yenemedi madrid dortmund u.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir gs li olarak hatırlatma bana o maçı ya ilk maçta nerde bu takım diye baya sövdüm desem yalan olmaz . ben şeyi hiç unutmam ama ronaldonun 2.golü attıktan sonraki yüz ifadesi jest ve mimikleri herşeyi anlatıyor bence :) ama şunu da unutma derim ben dortmund da kaybetti ligi aynı durumdalar sanki ve grupta yenemedi madrid dortmund u.

Doğrudur Almanya ligini pek takip etmiyorum. Biz İspanya'da 1 gol atabilseydik eğer İstanbul'da iş çok farklı olacakmış. Bence elerdik onları. :)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
adından korkunca madrid in böyle oluyormuş işte. istanbulda ilk golü de yemesek de gene şansımız vardı ama bu kadar çok şey üst üste gelince elenmek kaçınılmaz oluyor orası süper lig değil ki şampiyonlar ligi ve son 8 takım :) neyse baya salça olduk güray kardeşim biz bu konuya :D

memo_16

Bilgi Girilmemiş
inş turu geçerde kupaya bir adım daha yaklaşırız :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Güzel rakip Fenerin dişine göre, kupanın uçundan tuttu saylır. Başarılar..... Uefa kupasını biz getirdik, inşallah Fenerbahceye de kısmet olur..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Lazio yu yenen takım Benfica yoda yener,yeter ki inansınlar...