Ufak bi subwoofer takalim dedik

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun . Çok güzel olmuş

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault adam gibi bir sistem koysa da artık yormasa bizi. Profesyoneli geçtim fiesta stok hoparlörleri bile Utanmasa hoplatacak. Bir müzik sistemi bu kadar dışlanır ancak :) alt tarafı iki tane adam akıllı hoparlör koyacaksın. Bu millet araba bedeli kadar vergi ödüyor 500 liralık hoparlör mü dokunacak sanki. Bazen bu markaları anlamak icin alim olmak gerekiyor herhalde.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
hocam iş teypte bitiyor. teyplerde çıkış gücü düşük olduğu için pek verim alınmıyor. renault teypler maksimum 15 20w çıkışlı. o yüzden hoparlöre pionerr mid takılıylada değiştirsen bi fayda etmiyor

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun öncelikle Clio 4 bölümünden geliyorum Bassreflexlerin kalitesiz ve yetersiz olduğunu düşündüğümden sizin gibi bir proje yapıcaktım acaba taktığınız ürün clio 4 için uygun olurmu yani kapılardaki orjinal hoparlörler çokmu cırtlak kalır yoksa idare edermi ?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun öncelikle Clio 4 bölümünden geliyorum Bassreflexlerin kalitesiz ve yetersiz olduğunu düşündüğümden sizin gibi bir proje yapıcaktım acaba taktığınız ürün clio 4 için uygun olurmu yani kapılardaki orjinal hoparlörler çokmu cırtlak kalır yoksa idare edermi ?

Acikcasi clioda nasil olur bilmiyorum. İsterseniz bu ürünü alin kullanin eger hoperlorler cirtlak gelirse daha sonradan degistirirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acikcasi clioda nasil olur bilmiyorum. İsterseniz bu ürünü alin kullanin eger hoperlorler cirtlak gelirse daha sonradan degistirirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Reno Maiste inceleme yaptım galiba aynı hoparlörler var yani bana biraz daha tok geldi ama kapılar büyük ondan olabilir dedğiniz gibi olmassa değiştiriz kapılarıda