Ufak tefek değişiklik

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese tek tek cevaplar için teşekkür ederim spoileri önce piyano black kaplattım sonra baktım olmadı çıkarttım bu arada kaplama yaparken orjinal spoyleri küçük parmak uzunluğu kadar çizmişim pasta cila yaptım geçmedi .

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş emeğine elinze sağlık :eyv

fdll

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese tek tek cevaplar için teşekkür ederim spoileri önce piyano black kaplattım sonra baktım olmadı çıkarttım bu arada kaplama yaparken orjinal spoyleri küçük parmak uzunluğu kadar çizmişim pasta cila yaptım geçmedi .

Rüzgarlığa takmış olduğun natural plastik parça rüzgarlıkla uyumlu olsun diye rüzgarlığı piano black kaplat diyecektim ki kaplatmışsın zaten :) Ayrıca sarı folyolar çok şık durmuş, sarının tonu çok hoş, orjinal durmuş ne de olsa renaultun orjinal rengi sarıdır. Ancak bütünlük sağlaması için, yan kapı kromlarını ve arka bagaj alt kromunu sarı kaplatabilirsin. Bütünlük sağlamış olursun. 30 liralık bir maliyeti olur

Chosen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio yazısı iptali ve rs stickeri ile ilgili bilgi alabilir miyim kardeşim :)

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günlerde kullanın , güzel duruyor. difüzör taktır derim, çok ayrı bi hava veriyor arabaya :)

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günlerde kullanın , güzel duruyor. difüzör taktır derim, çok ayrı bi hava veriyor arabaya :)
teşekkürler difüzörü en kısa zamanda taktıracağım .

clio yazısı iptali ve rs stickeri ile ilgili bilgi alabilir miyim kardeşim :)
Hocam clio yazısı sıcak su ile söktüm dc yazısını tuningcilerde kullanılan ısıtıcı ile söktüm . sıcak suyu yazının üstüne dökünce bi 2-3 dakika bekleyin yapışkan kısımları yumuşadıktan sonra yavaşca çekin çok kolay çıkıyor zaten . yalnız sıcak su kaynar olmasın .rs stickırınıda mail adresinizi verirseniz size taslakları yollayabilirim herhangi bi reklamcıda istediğiniz renge bastırabilirsiniz.

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet güzel için rahat olsun:eyv

sky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sarı detaylar güzel olmuş güle güle kullan.

m.gokceoglu

Denizli , T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eldeki imkanlar ile gerçekten başarılı olmuş, ufak ayrıntılar fark yaratır sözünü doğrular nitelikte :bravo inşallah ileride çalışmaya başlayınca gönlündekileri yaparsın :)