Ufak Tefek Değişiklikler

Horozkentli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gözlük kabını nereden aldınız bende almak istiyorum. birde karartma lı ayna montaj resimleri varsa bilgi için iyi olurdu

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gözlük kabını forumdan bir arkadaştan aldım.Ayna montajı için aracınızın yağmur sensörlü olması gerekir yoksa uymaz.

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
brL9yZ.jpg
[/URL][/IMG]
z3Jya7.jpg
[/URL][/IMG]
01Gr1Y.jpg
[/URL][/IMG]

Orjinal stok 4 adet haporlörler yerine 4 adet orjinal mais kenwood marka profesyonel haporlörlerle değiştirilerek ses kalitesi üst seviyeye çıkarıldı..

Son düzenleme:

Horozkentli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
👍👌güzel olmuş elinize sağlık

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tşk ederim...

serseri121

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kol dayamayı nereden temin ettiniz ve fiyatı nedir ? Çok güzel olmuş bu arada kazasız sürüşler.

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tşk ederim aracı aldığımda vardı.Ancak daha önceki aracım için servise fiyatını sormuştum.Yaklaşık bir sene önce 550 tl fiyat vermişlerdi.

serseri121

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baya pahalıymış yalnız :) Ben 100 TL ye tüm araçlara uyumlu olan bi kol dayama taktırdım 1 sene önce fakat pek memnun değilim çok ses yapıyor, orjinale yakın bir şey bulabilirsem eğer değiştirmeyi düşünüyorum ama bu gidişle zor biraz galiba. Çok sağolun cevap için.

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forumda bir arkadaş 400 tl ye veriyordu.Servisten 150 tl daha uygundu.Yine pahalı derseniz önceki araçtan kalma orjinal clio 3 kolçağı kullanılmış ancak kumaşı krem renkli düşünürseniz ona bakayım.

makturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu karartmalı aynayı nereden buluruz? Aracımda yağmur sensörü var montajı hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?