KYOKO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence daha şık ve havalı duruyor...

Ülkemizde yukarıda paylaştığın gibi fluenceleri yaparlarsa nazar değer, ondan yapmamışlar :)) valla güzel bi paylaşım bilmiyorumm hanii neden bir france daki aracın aynısını kullanamıyoruz neden kafalarına göre modife cekiolar Reno ya sormak lazım ;)

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ülkemizde yukarıda paylaştığın gibi fluenceleri yaparlarsa nazar değer, ondan yapmamışlar :)) valla güzel bi paylaşım bilmiyorumm hanii neden bir france daki aracın aynısını kullanamıyoruz neden kafalarına göre modife cekiolar Reno ya sormak lazım ;)

paylaştığınız fotoğraftaki araç fransa'da değil kore'de öyle üretiliyor diye biliyorum.Avrupada bizim kullandığımız tipte çıkıyor.Resimdeki araç Samsung SM3 modelidir.Renault logosu olması Fransa'da olduğunu göstermez sanmıyorum Kore veya çevre ülkelerin fotoğrafıdır.+ Bizim araçlarımızın ön tipi daha güzel gibi geliyor ne kadar plastik o kadar çirkinlik..

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş

Lütfen ÜYE TANITIMLARI bölümümüzde kendinizi tanıtınız.

Arca1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunlar sm3 diye biliyorum.

izmugur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hali berbat olmuş, korede satış rakamları nasıl acaba :)
Bu arada ben kendi aracımın ön panjurunu fluence z modeline takılanlar ile değiştiriyorum. ilgilenenlere yardımcı olurum.

Son düzenleme:

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hali berbat olmuş, korede satış rakamları nasıl acaba :)
Bu arada ben kendi aracımın ön panjurunu fluence z modeline takılanlar ile değiştiriyorum. ilgilenenlere yardımcı olurum.

maliyet olarak ne çıkardılar ?