UM gitti ZJ geldi :)

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uv sYMBOL kadar olmasın on numara araç şunu farkettim fotoğraf herşeyi anlatıyor...

adem4589

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uv sYMBOL kadar olmasın on numara araç şunu farkettim fotoğraf herşeyi anlatıyor...
uV symbol gibi olması mümkün değil siz aracınızı sıfır almış ve garajda saklamışsınız ayrıca 5 bin küsür km de bizim aracı ikinci el aldık 70 bin km de ve istanbulda sokakta duruyor ki istanbul trafiği malum ne kadar iyi bi şöför olursanız olun biri gelip sizi buluyor :) son olarak sizin aracınız expression bizim ki authentique biraz daha güzel durması çok doğal :) yorumlarınız için de teşekkürler...

Son düzenleme:

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun. :eyv yanlız ilk oynama eski UM daki jantlar gibi bir jantla başlamak olsun çünkü güzelmiş eski jantlar :kahve

adem4589

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun. :eyv yanlız ilk oynama eski UM daki jantlar gibi bir jantla başlamak olsun çünkü güzelmiş eski jantlar :kahve
Teşekkür ederim. Jant olarak 2011 sonrası Clio 3 lerde bulunan çok kollu jantlardan aldım umarım güzel olur en kısa zamanda jantlı fotograflarla da karşınızda olacak zj :)