Üniversiteyi kazandım Araç alıyorum önerileriniz neler :)

*BuRak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coupe öneririm ;)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
F7R yakışır hemen bakmaya başlıyorum takibe alıyorum f7r ları :) Güzel bir araba alırız o paraya rahat rahat :eyv

humerus06

Uğur YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok sevdiğim bi abim 98 model 98.000 KM'deki Corsa GLS'sini satmayı düşünüyo şu sıralar ilgilenirsen eğer :eyv

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HakanBalkaya nın satışı devam ediyor mu bilmiyorum da üste 2.200 daha koy onun arabayı al bence :)

VuRaLLy

Vural EFE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayirli ugurlu olsun..

Allah razı olsun sagol :)

özel ünv. de klass bi arabaya binmek lazım beya... :cool:

valla dedıgın dogru ama Renault benım ıcın vazgecılmez :)

coupe hatchback,yada motor gucu olarak ne dusunuyorsun?
ı

kupe olması daha ıyı motor 2binden fazla olması gereksiz

bende oyle dusunuyorum :)

güzel bi RS serisi yakışır... :cool:

dogru dıyorsun da Bulgarıstandan rs getırme hayallerım suya dustu :(

F7R yakışır hemen bakmaya başlıyorum takibe alıyorum f7r ları :) Güzel bir araba alırız o paraya rahat rahat :eyv

Bende dıyordum Gökhan abim ne zaman gorup ne zaman araba bulur bana :) Güzel haberlerını beklıyorum abi

Çok sevdiğim bi abim 98 model 98.000 KM'deki Corsa GLS'sini satmayı düşünüyo şu sıralar ilgilenirsen eğer :eyv

Mumkunse Renault :) Hayırlı satıslar

HakanBalkaya nın satışı devam ediyor mu bilmiyorum da üste 2.200 daha koy onun arabayı al bence :)

Hakanın arabası benı asar.. Gıresunda 17bın kusur vs vs

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kulaklarım dik takipteyim merak etme şu an baktım da satışta olanlar pek hoşuma gitmedi. Lacivert bi tane vardı şu an satışta değil 57.000 de. onu alacaktım satıldı diye Ankaraya yöneldim sonra yine satışa çıktı şimdi yok piyasada.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili ailem bidiginiz üzere bu kardeşiniz 2 senelık Bılgısayar Programcılıgı Beykentten mezun olduktan sonra
DGS Sınavına gırdı ve Şimdide Matematik-Bilgisayar Bölümü Beykent Üniversitesi Fen Edebıyat fakultesını kazandı..:halay

Bunun uzerıne aılemın sozu olan araba ala sevdasına gırısıyorum 15bin tlye kadar uygun Araçları göz önüne alarak önerilerinizi beklıyorum..

bence bu konuya bir anket acmalı ve şıklara istediginiz / alabileceginiz aracları yazmalısınız.Biz içlerinden secelim daha kolay olur sanki :) ne dersiniz>?

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi gözün aydın kardeşim...:eyv

Üniversite ortamında en iyi hb gider. Mümkünse 4 kapılı olanından olsun, öğrenci milletinde yancı salçasından geçilmez...:cool::cool::cool: