USB Bellek

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Teşekkür ederim, bendeki NFTS imiş, FAT32 yaptım sorun çözüldü. Servise bile gittim halledememişlerdi. Servise biz öğreteceğiz Demekki, bana 32 gb çok olduğu için dedi arkadaşlar.

Sorununuzu çözüldüğüne sevindim.

32 GB kapasite olarak çok aslında :) Hoşuma giden güncel müzikleri indirip atıyorum belleğe ama malum dolmuyor.Teknoloji eskye göre gelişti ve bazı parçalar ucuzladı .Almışken büyüğünü alalım seneyede giyeriz hesabı oluyor genelde :eyv

agozdeyilmaz

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim, bendeki NFTS imiş, FAT32 yaptım sorun çözüldü. Servise bile gittim halledememişlerdi. Servise biz öğreteceğiz Demekki, bana 32 gb çok olduğu için dedi arkadaşlar.
Bana da boyutu yüksek olduğu için olmuyor demişlerdi, 8 GB ile denedim o da olmadı :p USBmi bulur bulmaz formatını kontrol edeceğim ;) çok teşekkür ederim yardımınız için.
Bu arada mesaj gelince bildirim gelmiyormuş, yeni fark ettim :bravo

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Bana da boyutu yüksek olduğu için olmuyor demişlerdi, 8 GB ile denedim o da olmadı :p USBmi bulur bulmaz formatını kontrol edeceğim ;) çok teşekkür ederim yardımınız için.
Bu arada mesaj gelince bildirim gelmiyormuş, yeni fark ettim :bravo

Umarım halledersiniz. Özel mesaj attığınızda site üst kısmında uyarı mesajı çıkıyor.