''usb'de çalan şarki hakkinda''

umutboztas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba, sorum şu; Araçta flash bellek takılıyken her marş yaptığımda Teyp açıldığında sürekli aynı şarkıda çalmaya başlıyor. Mesela bugün farklı bi şarkıda kapattım arabayı kaldığı yerden değilde açtığımda yine takılı kaldığı aynı o şarkıyla başlıyor. Bunun bi çözümü var mı yoksa olayı mı bu bilgisi olan varsa yanıtları bekliyorum :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hoş geldin kardeşim. Teyp kontağa bağlı olduğu için enerjisi kesilince sıfırlıyor kendisini. Büyük bir ihtimal akünün bitmemesi için öyle yapılıyor. Teybin pilli destek görmediği sürece hep başa dönecek.

Skayn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben,m ki kaldığı şarkıdan hatta şarkının neresinde kaldıysa oradan devam ediyor. Ama ayarı nasıl bilmiyorum :soru

umutboztas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler :)

umutboztas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulana kadar araştırmaya devam. :) Bunun yüzünden sevdiğim şarkılardan tiksindim hihi

arslan.nalsra

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Flash diskinizi bilgisayarda FAT32 olarak yeniden formatlayıp, şarkıları tekrar yükleyin. Düzeleceğini umuyorum.

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bu sorun eski arabamdada vardı usb belleğin markasından eskiliğinden kaynaklı bi sorun bu araba geçince usb belleği takılan yer çok el altında geldi ve kol çarpıp kırmaması üçün mikron kadar usb bellek aldım şuan hangi şarkıda kalırsa ordan başlıyor sorunu usb bellek yapıyor bikaç marka deneyin benim aldığım usb bellek şu;
http://www.hepsiburada.com/sandisk-...tv7343cQxrLuzPPWg-5AqeTJQnPbnvHdtAaAo6p8P8HAQ

tavisye ederim çok çok ufak sanki yokmuş gibi görünüyor fakat elinizi yakacak kadar ısınıyor ama şarkı çalmama kapatma gibi bi durum yok hiç olmadı çerçeveyide eritmedi tavsiyedir bunu kullanıyor kaldığı yerden başlıyor

umutboztas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Deneyeceğim teşekkürler ilgi için..

Merhaba bu sorun eski arabamdada vardı usb belleğin markasından eskiliğinden kaynaklı bi sorun bu araba geçince usb belleği takılan yer çok el altında geldi ve kol çarpıp kırmaması üçün mikron kadar usb bellek aldım şuan hangi şarkıda kalırsa ordan başlıyor sorunu usb bellek yapıyor bikaç marka deneyin benim aldığım usb bellek şu;
http://www.hepsiburada.com/sandisk-...tv7343cQxrLuzPPWg-5AqeTJQnPbnvHdtAaAo6p8P8HAQ

tavisye ederim çok çok ufak sanki yokmuş gibi görünüyor fakat elinizi yakacak kadar ısınıyor ama şarkı çalmama kapatma gibi bi durum yok hiç olmadı çerçeveyide eritmedi tavsiyedir bunu kullanıyor kaldığı yerden başlıyor