Usta Kango V.S Karahan İmpreza ROLLing..

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buda benden, pek bişey belli olmasada :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Karahan el freninimi çektin yawheheArtık Usta 8 sene konuşur bunu:aytuğBirde drag deseroadfox

ToNy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ahahahhaa :D
Demin facede izleyebildim videoyu, gene usta kurallarına uygun bir rolling olmuş... :tony

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kangoo forever bravo Usta :tony

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gün olurda bir gün Ustayla karşılaşırsanız "80e çek yav sen çeek "derse hele elinde de sigarası varsaaaa bu pek hayra alamet değil uğraşamıycann :) bunu öğrenmiş olduk :) Her iki aracada maşallah cesaretinden dolayı Karahan ı ayrıca tebrik etmemiz lazım...

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
E6da araba bende olsaydı Murat abinin öcünü alırdım ama yine yırttın Usta :halay

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Yiğitalp yanındaydı,bırakma falan yok kardeşim,hatta araba yemeyince 3 e çekmiş...:D
oh!! o kadar yani kıhkıh yavru aslan sırada sabırsızlanıyor. Dün garajın kapısına sessizce yaklaşıp kulağımı dayadımda motordan homurtular geliyordu..kıhkıh hehe:yer

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Dönüşte senden 15 dk sonra yola çıkabildik kardeşim,virajda AWD araçla kapışacak kadar akılsız değilim,düz yolda her türlü kapışırız Subaru ile sıkıntı yok...:eyv
Vidyoda ne dediğim net anlaşılıyor sanırım,Devran yanımdaydı o da bana şahit,he bu arada araç yemeyince 3.vitese atmışsın Yiğitalp eve gelirken söyledi...kıhkıh
​Ooooo... bide şike var yanikıhkıh Aziz Yıldırımıda geçtin yawhehe