*USTA Kangoo 1.5 dci vs Osman Megane 1.6 16v

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
3. vites denemelerimizde 120-130 arasına kadar Mustafa abi öndeydi fakat deneme son süratimiz olan 140 a ulaştığımızda ben Mustafa abiyi geçmiş oluyordum. Zaten bende var videolar. Geride kaldığı için Mustafa abiyi fazla çekme şansım olmadı ama olsun :) 4. vites denemelerimizde ise 140 a kadar Mustafa abi önde heleki ilk başlarda farkı baya açıyor. 150 gibi yine yakalayıp geçmiş oluyorum. Burda turbo faktörü varlığını çok belli ediyor. Yükleniyor videolar artık siz karar verin kimi tebrik edeceğinizi :)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yüklendikçe sırayla ekleyecem buyrun bakalım kim geçmiş :)

Buyrun buda sonuuncu :)

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
3. vites denemelerimizde 120-130 arasına kadar Mustafa abi öndeydi fakat deneme son süratimiz olan 140 a ulaştığımızda ben Mustafa abiyi geçmiş oluyordum. Zaten bende var videolar. Geride kaldığı için Mustafa abiyi fazla çekme şansım olmadı ama olsun :) 4. vites denemelerimizde ise 140 a kadar Mustafa abi önde heleki ilk başlarda farkı baya açıyor. 150 gibi yine yakalayıp geçmiş oluyorum. Burda turbo faktörü varlığını çok belli ediyor. Yükleniyor videolar artık siz karar verin kimi tebrik edeceğinizi :)

iyiki gelmişim yoksa ben bile sana inanıcam , vallahi ben senin arabayı otomatik sandım kenarda durduğumuzda söledin ozaman anladım Ustanın kango bariz ayırdı geçti ya :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yüklendikçe sırayla ekleyecem buyrun bakalım kim geçmiş :)
İlk denemede önümdeki motorcuyu ezmemek için yavaşladım,ikincisinde frene basmasam kamyonete giriyordun,Gökhan'ın çektiği videoda bariz belli oluyor...:D

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuAN TÜRbedeyim ...laflarına gülmekden kırılıyoruz burda Mustafa abi kafayı çıkardı ama ben çıkaramadım hehe

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bişey demiyorum adaşın yaptığı çekimler çok uzak ve olmadık yerlerde kesilmiş. Bişey demiyorum izleyin işte. Benim çektiklerimde 4. vites denemeleri haricinde hangisinde geçmiş ki Mustafa abim etmeyin insaf yav :D

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yol bittiği dediğiniz videoda 140a kadar rahat çıkp frenleyebilrdiniz baya mesafe var..70-140da turbo faktörü demişsiniz ama bizler de ve usta da zaten buna göre 70-140 aralığında önde olcağını biliyorduk.Geçmiş olsun megane ağır kanlı araç :)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam hiçbir denemede (4 hariç) 140 km de Mustafa abi öne geçemedi. Önüm salçalı diye durdu ama az ilerde kamyon aralarından makas attı o nasıl olacak :D hehe

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bişey demiyorum adaşın yaptığı çekimler çok uzak ve olmadık yerlerde kesilmiş. Bişey demiyorum izleyin işte. Benim çektiklerimde 4. vites denemeleri haricinde hangisinde geçmiş ki Mustafa abim etmeyin insaf yav :D

7 tane video çektim çoğunda bariz geçtiği belliydi 2 defa frene bastı önünde motorsiklet vardı birinde diğerinde de senin kaza yapmaman için sollamana izin verdi :D