*USTA ve İstanbul Boğazı-Sene 1987...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Fotoğraftaki araç 1977 model 131,aldığımızda kaportası kötü durumdaydı,boyattık ve bir süre sonra sattık,bu araç varken 1987 model şahin vardı birde,o zamanlar araç alım satımı da yapıyorduk...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı Yiğitalp, huk demiş burnundan düşmüş...:)

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hey gıdı heyy
sımdı keske o yıllarda olsaydım dıyor gıbısın abı

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ama aynen ya valla abi yigitalp aynı senin gencligin :D

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Fotoğraftaki araç 1977 model 131,aldığımızda kaportası kötü durumdaydı,boyattık ve bir süre sonra sattık,bu araç varken 1987 model şahin vardı birde,o zamanlar araç alım satımı da yapıyorduk...
heheTüh!!!.. benden büyükmüş 131 tutturamadık

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
fotograflardan bildiğim ve okudugum,dinlediğim kadarıyla istanbulun en guzel donemleri o zamanlar benim gözümde daha dogmamıs olsam bile,tabi ustanında cakı gibi delikanlı oldugu yıllar...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
fotograflardan bildiğim ve okudugum,dinlediğim kadarıyla istanbulun en guzel donemleri o zamanlar benim gözümde daha dogmamıs olsam bile,tabi ustanında cakı gibi delikanlı oldugu yıllar...
Fotoğrafların çekildiği zamanların İstanbul'u bir başkaydı,insanlar,şehir,yaşam herşey saf ve temizdi,birde o zamanlar 84 kiloda güreş yapıyordum yaş 18...:)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Biz mahallede kapı kitlemezdik... Bahçelievlerde ilk Deniz Taksiyi babam kurmuştur.. O zaman damalı koldan vites civa ibreli 64 Opel vardı..İncirlide Ömür yoğut fabrikasından bakınca bizim ev görünürmüş... Ünverdideki baraka sınıflarda okumuş..
baris.php

Son düzenleme:

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğrafların çekildiği zamanların İstanbul'u bir başkaydı,insanlar,şehir,yaşam herşey saf ve temizdi,birde o zamanlar 84 kiloda güreş yapıyordum yaş 18...:)

vay be abi yigitalpte suan 18 yasında ve birebir kopyan :) demek torununda 18 yasına gelince babası ve dedesine benzicek :eyv :)