Üyelerimizin tatil tecrübeleri!!

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, malum tatil sezonu başladı:cool: Olumlu ya da olumsuz bütün tatil tecrübelerinizi, uyarılarınızı, tavsiyelerinizi:eyv ve tavsiye etmediğiniz tatil mekanlarını:berbat bu konu altında paylaşırsanız tatil planları yapan arkadaşlara da karar verme konusunda yardımcı olabilirsiniz. Böylelikle tatilimizi planlarken sizlerin de tecrübelerinden de yararlanmış oluruz. Herkese şimdiden iyi tatiller diliyorum.:eyv

ToNy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tek önerim 5 yıldızlı otellere gidipte kendinizi tesise kapatmayın,
Kafanıza göre geze geze yapın tatilinizi...

mesut026

Mesut ŞEN - ESKİŞEHİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En güzel tatil arkadaşlarla kafa dengi insanlarla yapılan eylenceli tatil bence...

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Kuzey ege kesinlikle görülmesi gereken bir yer. Ayvalık, Akçay,Altınoluk kısaca Kaz dağı etekleri normal bir tatilden çok daha fazla dinlendiriyor. Bu civarda çok fazla 5 yıldzlı otel bulamazsınız. Genelde motel yada pansiyon tipi yerler var yada ev kiralanabilir. Ama deniz ve doğa birçok 5 yıldızlı otelden daha fazla haz veriyor. Birazcık atraksiyon isterseniz kazdağlarında off road yapılabiliyor. Gece hayatı çok renkli olmamakla birlikte Turban denen bir bölgede gece kulüpleri barlar mevcut. Gezip görülebilecek tarihi yerler, şelaleler falan var. 20 yıldır her yaz gidiyorum ve henüz sıkılmadım. Tavsiye ederim. :eyv

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Top 3 listem
1 Antalya Olimpos Ağaç evler
2 Kelebeler vadisi ( ölü denizden gemi ile vadiye geçiyorsunuz )
3 Karadeniz turu

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzan zamandır otelde tatil yapmıyorum bu herşey dahil sistemi başladık bir kez gttim otele onda da rusların aç gözlülüğünden nefret ettim tatile keyif yapmaya gidiyorsun ama nerde sabahın köründe aç kalmamak için kahvaltıya koştur öğle akşam içinde geçerli bu...:mad:

Son 5-6 yıldır arabamla gidiyorum tatile kafama göre neresi hoşuma giderse o civarda güzel apart ya da pansiyon buluyorum bir iki gün kal sonra başka yerlere devam...:eyv
Genelde Ege bölgesini tercih ederim, Marmaris ve Bodrum Turgutreis favori yerlerim, bu yaz 3-4 gün Marmariste kalıp Hatay'a kadar gezme niyetim var hayırlısı bakalım...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kuzey ege kesinlikle görülmesi gereken bir yer. Ayvalık, Akçay,Altınoluk kısaca Kaz dağı etekleri normal bir tatilden çok daha fazla dinlendiriyor. Bu civarda çok fazla 5 yıldzlı otel bulamazsınız. Genelde motel yada pansiyon tipi yerler var yada ev kiralanabilir. Ama deniz ve doğa birçok 5 yıldızlı otelden daha fazla haz veriyor. Birazcık atraksiyon isterseniz kazdağlarında off road yapılabiliyor. Gece hayatı çok renkli olmamakla birlikte Turban denen bir bölgede gece kulüpleri barlar mevcut. Gezip görülebilecek tarihi yerler, şelaleler falan var. 20 yıldır her yaz gidiyorum ve henüz sıkılmadım. Tavisye ederim. :eyv
Oralarda çok güzel ama denizi soğuk...:)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Türkiye'nin her yeri Cennet misali,nereye gidersem gideyim hep mutlu döndüm evime...
Halil ve Yavuz'a katılıyorum her şey dahil sistemine kendinizi kaptırmayın,pansiyonda kalın böylece yemekleri dışarıda yersiniz ve kafanıza göre her tarafı gezersiniz...:eyv

speedy gonzales

Salih AYKUT,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tatil Dediğin Bir Yılın Stresini Atmak İçin Yapılan aktiviteye Denir ama İnsanlarımız Bunu Anlamakta Güçlük Çekiyor Antalya marmaris Bodrum Taraflarına Gidiş Amaçları Başka :)
Tatil Doğa Deniz İle iç içe olan yerlerde yapılırsa daha zevkli ve keyifli olur hele birde yanınızda kafa dengi bir insan yada aileniz oldumu tadına doyulmaz ben geçen sene çok tesadüf eseri gittiğim bir yeri size anlata anlata bitiremem belki ama gerçekten yaptığım aktiviteler inanılmazdı Saklı kent, tüple Dalma, Kelebek Vadisi, Safari, piknik, Mangal, Ölü deniz vs.vs.vs İstanbula Çok keyifli ve Mutlu döndüm :)

Onur Motel Faralya Köyü Ölüdeniz Fethiye bence bir resimlerden bakın hoşunuza gider belki :)

Miss_Renault

Sevda Çelik,
Bilgi Girilmemiş
Bir turizmci olarak ve ultra herşey dahil sisteminin içinde bir insan olarak ,size önerim 60 yaşını geçmedikçe bu sisteme dahil olmayın :yer
Yaşı ilerlemiş insanlara göre herşey dahil eşi benzeri olmayan birşey,zaten amaç güneşlenmek..dinlenmek
Konforu elbette ki göz ardı edilemez.Öncelikle tatil yapmaktaki amacınız ne?Dinlenmek derseniz size 5 yıldızlı tesisleri tavsiye ederim..
Eğer ki bunun yanında yeni yerler görmek istiyor ve bir yere bağımlı kalmak istemiyorsanız;
Olympos,adrasan ve Çıralı bana göre en güzel tatil yapılacak yerler
Bohem ve salaş mekanları seviyorum..kamp da yapılabilir,birkaç kafa dengi dost ile
Ve yeterli zaman var ise..