Uzay kasa Civic hakkında dusunculerınız.

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forum dısında bir Marka oldugunun Farkındayım Ama umarım bır sorun teşkıl etmıyordur.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...a-civic-79-000-de-1-6-premium-158678883/detay
adresındekı arac ıcın ne dusunuyorsunuz dahada genelleme yaparsam 2006 - 2008 arası uzay kasa 1.6 benzinli & Lpg'li arac hakkında olum ve olumsuz goruslerınızı bıldırırmısınız Nasıldır km kac kurus yakar tavsıye edermısınız konfor nasıldır kullanmıs oldugunuz bır aracmıdır bı kac ay ıcınde bu aractan almayı dusunuyorum ama kararsızım :)

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Genelde araç alış satışta kar etmek amaçlı en çok kullanılan kasa :) Dikkatli olmakta fayda var sigorta şirketlerinden en çok para kazanılan modellerden biri

Kullanan insanlar da muhakkak vardır onlarda diğer detaylari anlatır tam fikir alınmış olur. :)

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araştırma içindeyim. Şuan kismetse ali caz böyle bi araç yorumlar düşünceler önemli tabi flu yu almadan once rfc yi resmen hatim etmiştim bu sitenin çok faydası olmuştu: )

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kasa daha sonraki çıkan kasadan daha çok tutuldu .
Ayrıca bu arabaların top speedleri çok yüksek 230-235 civarı . ( youtube da izlediğim vidyolara göre )

Hiç kullanmadım . En kötü yeri bana göre el freni .

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
temizini alabilmen için para lazım
aldın, benzin için para lazım
vurdun, parçası için para lazım
yani kısaca bu arac için bir miktar daha paran olması lazım
araba japon, kasası kemikli, motoru fişek orası kesin ama ben bu kasaların ön konsolundan nefret ediyorum..

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Kasa Civic'ler Sadece Gösteriş Makinesidir.

Yaktığı Benzinin Haddi Hesabı Yoktur + Gitmiyor Bunlar Ciddi Şekilde Gitmiyor Ben Nadir Bulunan 1.8 CC Olanına Bindim 190'a Kadar Benim Şuan Kullandığım Vega 1.8 Civic'i Çok Rahat Geçer.

+Bu Araç LPG'li Manifolt'lu Bir Şahin Işıklarda Gelir Artistlik Yapar Uzar Gider Moraliniz Bozulur.

Parçaları Çok Para + İşçiliği Çok Para.

Kısacası Japon Yerine Her Zaman Alman Tercih Olmalı, Hondalar 2 Tur Atıp Soğutmak İçin Dururken Bmw'ler Her Daim Tapa Gaz Döner :eyv

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Kasa Civic'ler Sadece Gösteriş Makinesidir.

Yaktığı Benzinin Haddi Hesabı Yoktur + Gitmiyor Bunlar Ciddi Şekilde Gitmiyor Ben Nadir Bulunan 1.8 CC Olanına Bindim 190'a Kadar Benim Şuan Kullandığım Vega 1.8 Civic'i Çok Rahat Geçer.

+Bu Araç LPG'li Manifolt'lu Bir Şahin Işıklarda Gelir Artistlik Yapar Uzar Gider Moraliniz Bozulur.

Parçaları Çok Para + İşçiliği Çok Para.

Kısacası Japon Yerine Her Zaman Alman Tercih Olmalı, Hondalar 2 Tur Atıp Soğutmak İçin Dururken Bmw'ler Her Daim Tapa Gaz Döner :eyv
vallahı moralımı bozdun abı :) o zaman bunu elemek lazım desene aklımda bır kac arac daha var
1. 1.6 TDI polo yenı kasa
2.1.5 benzinli lpg li kia cerato 2010-2012 arası yenı kasalardan ( 2.elde satarken degerının baya bir dusucegını bılıyorum.)
3. 1.5 DCİ Megane 3 Tek kapı
4. 1.5 dci CLio Yeni Kasa
toplamda 5 araba vardı aklımda tekını eledın hadı bunlarada bulalım bısey :D komple vaz gecıyım :D

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kasa daha sonraki çıkan kasadan daha çok tutuldu .
Ayrıca bu arabaların top speedleri çok yüksek 230-235 civarı . ( youtube da izlediğim vidyolara göre )

Hiç kullanmadım . En kötü yeri bana göre el freni .
bnmde tek begenmedıgım yer el frenı zaten :) ne o ole arkadas yamuk yumuk el frenı cekemeyız :)

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallahı moralımı bozdun abı :) o zaman bunu elemek lazım desene aklımda bır kac arac daha var
1. 1.6 TDI polo yenı kasa
2.1.5 benzinli lpg li kia cerato 2010-2012 arası yenı kasalardan ( 2.elde satarken degerının baya bir dusucegını bılıyorum.)
3. 1.5 DCİ Megane 3 Tek kapı
4. 1.5 dci CLio Yeni Kasa
toplamda 5 araba vardı aklımda tekını eledın hadı bunlarada bulalım bısey :D komple vaz gecıyım :D

ben yardımcı olayım :) paran olduğu müddetçe lpgli araç alma dizel al. o yuzden kiayı eledim..
clio... ah clio. bunuda eledim :) çünkü dolu bir fluence'dan inip clioya binmek attan inip eşeğe binmek olur :)
volkswagen pahalı bir araçtır. hakkını verir, ömürlüktür.. ama yeri geldiğinde sana hatrı sayılır bir miktarda ödeme çıkartabilir. bakım ücretinden felan anlarsın zaten.
dizel megane coupe. hem spor, hem dizel. ailevi amaclar için kullanılabilir. poloya nazaran daha az maliyetlidir. şuan kendi arabamı satıp düşünmeden alacağım bi araba. o yuzden tavsiyem megan coupe olur bu araclar içinden. ikinci plandada polo var. diğerlerini pek tavsiye etmiyorum :)

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben yardımcı olayım :) paran olduğu müddetçe lpgli araç alma dizel al. o yuzden kiayı eledim..
clio... ah clio. bunuda eledim :) çünkü dolu bir fluence'dan inip clioya binmek attan inip eşeğe binmek olur :)
volkswagen pahalı bir araçtır. hakkını verir, ömürlüktür.. ama yeri geldiğinde sana hatrı sayılır bir miktarda ödeme çıkartabilir. bakım ücretinden felan anlarsın zaten.
dizel megane coupe. hem spor, hem dizel. ailevi amaclar için kullanılabilir. poloya nazaran daha az maliyetlidir. şuan kendi arabamı satıp düşünmeden alacağım bi araba. o yuzden tavsiyem megan coupe olur bu araclar içinden. ikinci plandada polo var. diğerlerini pek tavsiye etmiyorum :)
aslında bende dizel den yanayım hem turbo hemde az yakıt harcaması hemde turbosuz arabaya bınmeı unuttugum ıcın .cok kararsızım o zamana kadar bır suru arac elerım kafamda heralde hayırlısı olsun dıyelım ne dıyım :D