Uzun yolda çevirme olmaz mı ??

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın abilerim selamın aleykum

Geçen babamla yine kafa kafaya geldik babam dedi ki uzun yolda çevirme olmaz uzun yoldan ziyade ankara istanbul otobanında biz genelde memlekete gece gideriz ve hiç çevirmeye rast gelmedik öyle bir konu açıldı ve size soralım dedik ankara otobanın da paralı yolda yani özellikle gece çevirme olmaz mı abilerim babam dedi ki olum orası 4 şeritli yol akar vs ama şöylede bişey var gişelerde olur dedi çook merak ettim cidden olmaz mı yani gişeler hariç genelde gece çevirme olmaz mı :) Bahsettigimiz yolda

traffic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
baban doğru söylemiş kardeşim geçen gece 01.30 da çevirdiler benide gişelerde:)

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muratcanım otobanda içersinde acil bir durum olmadığı sürece çevirme olmaz normal bölünmüş yollara nazaran . Sadece gişe çıkışlarında olur

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vaay be valla ilk kez sizden duyuyorum abilerim ama babam yine vermiyooor yine vermiyor arabayı saolsun bir keresinde heves için iki dinlenme tesisi arasında 15 km verdi o kadar :) ehliyet aliyim zevk için memlekte gidicem abi :))

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Aman dikkat et otobanda arac kullanmak normal yollarda kullanmaktan daha tehlikelidir. Hele birde ehliyetsiz kullaniyorsan hayatini bir kac saniyede mahvedersin. Cevirme isine gelince otobanda cevirme olmaz giselerde ve gece gec saatlerde cevre yollarinda cevirirler. Gecen istanbulda denk geldim ;)
Ehliyetini al sonra doya doya gez ehliyetsiz araba kesinlikle kullanma ;)

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aman dikkat et otobanda arac kullanmak normal yollarda kullanmaktan daha tehlikelidir. Hele birde ehliyetsiz kullaniyorsan hayatini bir kac saniyede mahvedersin. Cevirme isine gelince otobanda cevirme olmaz giselerde ve gece gec saatlerde cevre yollarinda cevirirler. Gecen istanbulda denk geldim ;)
Ehliyetini al sonra doya doya gez ehliyetsiz araba kesinlikle kullanma ;)

Yok abi surmuyorum kapının önünde park ederken vs birde memlekete gidince köy yolunda öyle idare ediyoruz işte :)