V7 Güncelleme sonrası geri park kılavuzlarında daralma

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorunu yaşadım ve sanırım v7 güncellemesinden sonra herkeste oluyor. Ben DDT4 ile düzelttim.

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama, aynı sorun bende de var, ddt4all ile nasıl düzelttiniz, bir rehberi v.b var mı kaynak olarak yararlanabileceğimiz ?

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Versiyon güncelletmede sorun yok mu?ben ankarada sorduğum yerler 2.2 den yükseltmek tehlikeli diye göz korkuttular.telefonum android ve güncelleme yapılmadığı için rlink bağlantısı yapamıyorum sırf bu yüzden.

b2kdeli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eskiden sorundu artık sorun degil

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Versiyon güncelletmede sorun yok mu?ben ankarada sorduğum yerler 2.2 den yükseltmek tehlikeli diye göz korkuttular.telefonum android ve güncelleme yapılmadığı için rlink bağlantısı yapamıyorum sırf bu yüzden.

Ben daha önce yazmıştım, beni de Adana'da servis korkutmuştu. Renault Diyaloğa yazdım ve böyle bir durum olması durumunda %60 katılım sağlayacaklarını belirttiler. Sistem fiyatı 13.000.-TL'ydi. Geçtiğimiz hafta Çorlu Buhari Otomotiv'de versiyon güncellettirdim ve android auto'yu dün itibari ile aktif ettim. Ancak park kılavuz çizgileri ayarı değişmeme rağmen kaydetmiyor developer modunda. DDT4ALL ile çözülebilir demiş arkadaşlar ama çözüm videosu ya da konusu henüz bulamadım. Bulabilen varsa paylaşırsa çok sevinirim.

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eskiden sorundu artık sorun degil

Artık sorun değil derken?Çökme problemi/riski yok mu yani? 1 yıldır araştırmadığım,yazmadığım yer kalmadı sanırım.versiyon güncelleme konusunda ankara için servis vs bilgisi olan varsa çok sevinirim

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Artık sorun değil derken?Çökme problemi/riski yok mu yani? 1 yıldır araştırmadığım,yazmadığım yer kalmadı sanırım.versiyon güncelleme konusunda ankara için servis vs bilgisi olan varsa çok sevinirim

Risk var denildi. Ama sorun cikmadi cok sukur
Sadece park kilavuz cizgileri cok kucuk, onu duzeltmem gerekiyor su an

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun çözümü nasıl yapılıyor diye sordum, hatta daha önce thickness diye yanıtlanmış ama oradan düzelmiyor. thickness ayarı kılavuz çizgilerini daha kalın ya da daha ince yapmaya yarıyor. Ben sorunu şu şekilde çözdüm, benim kamera plakayı da gösteriyordu, görüntünün bir kısmını crop yaptım ayarlardan, bu sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilirim. Çizgi için ise ddt4all'dan araç seçildikten sonra Audio > RadNav 3x v3.3 > (Audio)Radnav 3.X c3.3 > Screens > RadNab configuration 2.0-Part II menüsü içinde yer alan guid_DeltaYvsVhwidth (cm) yazan yer standartta 25'ti, deneyerek bir kaç deneme sonucu 50 yaptım ve benim sorunum ortadan kalktı. Her değer değiştirdikten sonra 10-15 saniye kadar araç multimedya kapama düğmesi üzerine 10-15 saniye basılı tutarak cihazı resetlemeniz gerekiyor, aksi taktirde girdiğiniz değer işleme alınmıyor ve kamera değişikliklerini göremiyorsunuz.

eqywgos.jpg

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama, aynı sorun bende de var, ddt4all ile nasıl düzelttiniz, bir rehberi v.b var mı kaynak olarak yararlanabileceğimiz ?

Bu arada foruma katılımın az olmasından mı, arkadaşların yardımdan sakınması mı, ilgisizlik mi, ya da kimsenin bilmemesinden mi bilinmez ama multimedya ile bir sürü sorun yaşadım, şu an kaldırdım ancak forumda 5-6 konu açtım, kimse yanıt vermiyor, kimse fikir beyan etmiyor. Forum olmasının ne amacı kalıyor bu şekilde olunca bilmiyorum ama bu durum rahatsız edici açıkçası. Şu 2 haftada yapa boza rlink 2 nin altını üstüne getirdim, ekran gitti, yeniden açtım, ses gitti, yeniden getirdim, abartısız 2 hafta mesai harcadım. Bu kadar üyenin olduğu forumda muhakkak yaşadığım sorunların çözümlerini bilen arkadaşlar vardır ama herkes kaçınıyor nedense. Neyse, herkese iyi forumlar.