Valeo debriyaj

alperim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracımın baskı balatasını yeni değiştirdim (VALEO Marka) kalkışlarda hafif bir titreme yapıyor bunun ayarı var mı ya da balata alıştıkça düzelir mi acaba

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha önceden var mıydı titreme?

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayarı var bildiğim kadarıyla bende clionun değişmiştim 2. viteste fazla gidince vites takılıyordu ayarı yapılmadığından oluyormuş

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Bende debriyaj setini Valeo taktırmıştım geçen yıl,ama titreme filan olmadı ayarda yapılmadı

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Valla bendede valeo var titreme vs yok ama?

alperim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha önceden titreme varmıydı bilmiyorum ama bendeson zamanalarda bedriyaj bitmek üzereydi ve titriyordu.yeni debriyaj taktırdım hem çok yukarıdan kavrıyor hemde kalkışlarda hafif bir titreme yapıyor

alperim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorun debriyajdaymış değişti yalnız saçma birşey oldu debriyajı söküp tornaya bağlattım balata eğri çıktı satıcı firmadan yenisini aldım hatalıyı valeo ya gönderecekmiş valeo hata bizde derse yerine ürün göndereceklermiş hata yok derse takılan debriyajın parasını da ben ödeyecekmişim.Tamam sen bir takım ver hatalı değil derlerse ben sana parasını veririm dedim.Alır tabi kiii.........ama ne alır bende merak ediyorum o anki psikolojime bağlı artık :D

fegemen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecenlerde bende de vıtes soruınu vardı komple sistemi degıstırdım sımdı sorunsuz devam edeyrum :D

EREFE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Debriyaj balatasını değiştirince debriyaj yumuşadımı sorabilirmiyim?Benim debriyaj haddinden fazla sert gibi sanki.Başka bir laguna ile kıyaslama imkanım olmadı hiç.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​titreme Balata yandıkca duzelebilir.. ama devam ederse göstermekde fayda var