Vatandaş Sesini Çıkarınca 101 tl'lik Ehliyet Kazığı 15 tl'ye Düştü !!!

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
ehliyet_3987.jpg

,
AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, ehliyet değişikliği için ödenecek miktarın sadece maliyetini karşılayacak şekilde 15 Türk lirası olarak belirlendiğini söyledi.

BAKAN ŞİMŞEK DE TWITTER'DAN DUYURMUŞTU

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek de, sürücü ehliyetlerinin yenilenmesi için alınması planlanan 101 liralık 'değerli kağıt' ücretinin yeniden gözden geçirileceğini belirtmişti.

Açıklama Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'ten gelmişti.

Şimşek, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Plan ve Bütçe Komisyonu başkanımız ile konuştum. Ehliyet yenileme ücreti yeniden gözden geçirilecek ama ücret, maliyetin altında olmayacak" ifadelerini kullanmıştı.

Meclis Genel Kurulu'nda görüşmeleri devam eden torba kanun tasarısıyla, 24 milyon ehliyetin değiştirilmesi planlanıyor.

Değişiklik için ise, 101 Türk Lirası 'değerli kağıt' masrafı alınacağı açıklanmıştı.

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam bu haberi okuyodum.101 tl kağıt parasımı olurmus ne kağıdımış o kdar arkadaş.:aytuğ

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baktılar kasada para kalmadı ehliyettir odur budur saldırmaya başladılar. Allah tez zamanda başımızdan alsa şunları keşke..

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Yaw o değilde şu benzin olayındada demek çıksa 3-5 ses mutlaka farkedecek birşeyler................

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Halkın gücünü görmeye başladılar,diren ehliyet...:)

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaw o değilde şu benzin olayındada demek çıksa 3-5 ses mutlaka farkedecek birşeyler................

bazı konulardada yapmıyorlar abi birşey mesela okul zamanı 2.öğretim harcları için ayaklanmıştık.1.öğretimi kaldırdılar bizden yine almışlardı.4 yıl boyunca 578 tl para ödedim.özel üniversitede okurmuşum hani:D

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
bazı konulardada yapmıyorlar abi birşey mesela okul zamanı 2.öğretim harcları için ayaklanmıştık.1.öğretimi kaldırdılar bizden yine almışlardı.4 yıl boyunca 578 tl para ödedim.özel üniversitede okurmuşum hani:D

VAyyy çapulcular vayy:aytuğne bileyim bunlar garip bir şekilde tweetten filan korkuyorlar niyedir bende çözemedim birde öyle deneyin barihımmbu ehliyet olayındada bildiğim kimse sokaklara filan dökülmedi yani 3-5 tweet bir okadarda face geyiği döndü hepsi ohımmyoksa elimizdeki gücün farkındamı değilizıslık