Ve Megannn Konsol kaplamaya gider

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geç saate kaldım foto cekemedim ama size arda cektiğim fotoları yollıyım detaylı yollarım gene
1.
2.
3.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan Ne Dicem Sana Klima İzgara Cevresini Çok Güzel Yapmişşin Bende Böyle Düşünüyorum Bunlarin Sökümü Kolaym Acaba ? Sağli Sollu Yaptrmak İstiyorum Bende .. :eyv :eyv

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sökümü kolay 2 adet düz tornavida ile dengeli şekilde cıkartabilirsin Aten bi köşesinden kaldır anlıycaksın nasıl cıktıgını vida felan yok dilkat etmen gereken nokta bu tur işlerde ıkı taraftan dengeli açkmeye çalış

emrhn

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
  • Beğen
Tepkiler: gggkhn

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hemen uygulamaya başlamalıyız Tayfun abey :)

Gökhan kardeşim çok güzel olmuş ellerine sağlık :)

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hemen uygulamaya başlamalıyız Tayfun abey :)

Gökhan kardeşim çok güzel olmuş ellerine sağlık :)
Eywallah solun umdugumdan da güzel oldu daha iyi siZlerin olsun yarın gündüz cekip bitmiş halini yollıycam size merak etmeyin

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapılan işlem hakkındada bilgi verirmisiniz. Kim yapıyor malzemesi ne fiyatlar nasıl?

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapılan işlem hakkındada bilgi verirmisiniz. Kim yapıyor malzemesi ne fiyatlar nasıl?
Walla malzeme folyo kim yapıyo konusuna gelince cogu yer yapıyor diyat konusuda yapan kişiye göre degişiyor ist da isen yardımcı olurum 100 lira kadar bi maliyeti oluyor boyada aynı istesiler plastidip yapanlada görüştüm 100 liraya bende hallederim dedi zorla ben kaplmcı arkadaş kaZansın ve en saglıklı kaplama olacagını düşünerek kaplama yaptırdım

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Walla malzeme folyo kim yapıyo konusuna gelince cogu yer yapıyor diyat konusuda yapan kişiye göre degişiyor ist da isen yardımcı olurum 100 lira kadar bi maliyeti oluyor boyada aynı istesiler plastidip yapanlada görüştüm 100 liraya bende hallederim dedi zorla ben kaplmcı arkadaş kaZansın ve en saglıklı kaplama olacagını düşünerek kaplama yaptırdım

Folyo daha sağlam dayanıklı olur plastidipe göre. Güzel olmuş görünen o. Karbon folyo gibi seçeneklerde var