Ve Yavru Kartal Geldi..

SerdarGurgen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim, umarım herkes için kazasız belasız kullanmak nasip olur. Kubilay bey kaput koruma olayına aslında sıcak bakmıyordum ama sizin açtığınız başlık sonrasında ve kaplamayı yapan ustanın gösterdiği gerçek örneklerle yaptırmaya karar verdim. Özellikle mıcır ve zift sıyrıkları için alt kısımlara atılan parçalar gerçekten çok işe yarıyor. Dediğiniz gibi kromajları da yaptıkmı tamamdır:)
Roadfox; ben koyu beşiktaş taraftarıyım. Ee tabi Iconcan da siyah beyaz olunca otomatatik olarak kartal oluyor:) birde aracın bayiye indirildiğini haber aldığım gün kızım dünyaya geldi, onun kısmeti oldu bu araç birazda o yüzden yavru kartal:)

Bugün biraz temizledim ve resimlerini ekliyorum. Buarada hız yaptığımda içeriye gelen rüzgar sesiyle ilgili yarın servise gideceğim, sonuçları da rüzgar sesiyle ilgili açılan başlık altında paylaşacağım.

İyi Geceler.

Ekli dosyayı görüntüle 11797Ekli dosyayı görüntüle 11796Ekli dosyayı görüntüle 11795

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Olağanüstü güzel olmuş o zaman kartalı tahmin ediyordumda yavruya takılmıştım şimdi oda anlam kazandıqw