Verilen anahtarlıklar nasıl?

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
dsc0021hmn.jpg

dsc0020es.jpg

dsc0019sy.jpg

bence size bu tarz bişey lazım, yanılmıyorsam maiste falan 5 TL ye satılıyormuş diye duymuştum ama emin değilim :)
kartlılar için bu muhteşem görünüyor. bu arada benim normal anahtar malum ancak altında deri parça olan klasik anahtarlıklardan vermişti hiç kullanmadım aylarca renkli saç lastiklerinden anahtarlık yaptım en ince olanlarından hehe özellikle fosforlu aldım ama çantada kolay bulayım göreyim diye, nişandan sonra fazladan alınmış kurdelelerden (mavi) kesip yaptım çok şık oldu ince-mavi nazarlık gibi oldu hehe

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugün ruhsat işlemleri yapıp tüm işlemlerimi bitirdim yalnız en sonunda o anahtarlığı görünce ne bu ya dedim. anahtarlıkçıda olan bi anahtarlık vermişler hatta anahtarlık yapanlar belki de daha güzelini yaparlar. çok önemsenecek bi konu değil belki sonuçta kartlı kilit ama ne bileyim sizinde mi bu şekilde
Ekli dosyayı görüntüle 10927
bu gene iyi Erzurum doğumak'ın verdiğini görsen reno amblemi bile yok doğumak yazıyor kare şeklinde ruhsat kılıfıda berbat sünger gibi plastik gibi bişi istanbuldaki sigortacım saolsun adam akıllı ruhsat kılıfı gönderdide kurtuldum muameleciler bile daha iyisini verir o denli neyse şarkı bitirsekte gitsek :)

SLAYMUTLU

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
şarklar bitmez uzun yıllar var benim önümde ama hayırlısı diyelim. sivas değilde izmirde olsaydı ne yapıp edip temin ettirirdim fotograftakini ama az kaldı gidicem :) bulucam inş

SLAYMUTLU

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
kartlılar için bu muhteşem görünüyor. bu arada benim normal anahtar malum ancak altında deri parça olan klasik anahtarlıklardan vermişti hiç kullanmadım aylarca renkli saç lastiklerinden anahtarlık yaptım en ince olanlarından hehe özellikle fosforlu aldım ama çantada kolay bulayım göreyim diye, nişandan sonra fazladan alınmış kurdelelerden (mavi) kesip yaptım çok şık oldu ince-mavi nazarlık gibi oldu hehe

çok merak ettim bi fotsunu alabilirmiyim :)) yaratıcılık süper yalnızzz

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Atın Çöpe Gitsin O Anahtarlığı kıhkıh

Aracınızın kartına Anahtarlık takmayın ya standart öyle kullanın yada koroyucu deri cüzdan ile kullanın
:eyv

Benim İconcan'da eller serbest özelliği var kartı elime dahi almıyorum cebimin bir kenarında mis gibi duruyor
hehe

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugün ruhsat işlemleri yapıp tüm işlemlerimi bitirdim yalnız en sonunda o anahtarlığı görünce ne bu ya dedim. anahtarlıkçıda olan bi anahtarlık vermişler hatta anahtarlık yapanlar belki de daha güzelini yaparlar. çok önemsenecek bi konu değil belki sonuçta kartlı kilit ama ne bileyim sizinde mi bu şekilde
Ekli dosyayı görüntüle 10927

Siz yine iyisiniz anahtarlık vermişler bizde o da yok. :D Diğer arkadaşın paylaştığı anahtarlık bencede çok güzel. Aklıma bir fikir geldi. RFC Adminleri bu anahtarlıktan yaptırsa ve sitenin adını bu anahtarlıklara bastırarak satışa çıkarsa çok iyi olmaz mı ?