Video - Clio HB 1.2 Simota Hava Filtresi

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel video emeğine sağlık biraz vızıltı gbi çıkmış :D ama videodan kaynaklanıyodur heralde

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Çok fazla gaza yüklendim sanırım biraz daha bas çek yapmam gerekiyordu :D :eyv

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
süper ses

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
hayırlı olsun kardeşim :eyv

emre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun ersel güle güle kullan :) ses güzelll beğendimm darısı benim hdi nin başına :D

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla çok güzel olmuş, elinize sağlık...Ben de düşünüyorum yakın zamanda böyle birşey...Tek sıkıntım motorun sıcak havasını içeri alıp gücü daha da düşürmesi. Aceba tam olarak nasıl bir sistem olduğunu göstermek için hava aydınlıkken sistemi detaylı bir şekilde gösterecek şekilde fotoğraflar yükleyebillir misiniz? Hava nereden giriyor, bahsettiğiniz soğuk hava getiren boru hangisi vsvs belli olursa sevinirim...bir de maliyeti ne oldu bunun? Ses gerçekten güzelmiş...video kesin bozuyordur sesi, ona rağmen 10 numara...

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Valla çok güzel olmuş, elinize sağlık...Ben de düşünüyorum yakın zamanda böyle birşey...Tek sıkıntım motorun sıcak havasını içeri alıp gücü daha da düşürmesi. Aceba tam olarak nasıl bir sistem olduğunu göstermek için hava aydınlıkken sistemi detaylı bir şekilde gösterecek şekilde fotoğraflar yükleyebillir misiniz? Hava nereden giriyor, bahsettiğiniz soğuk hava getiren boru hangisi vsvs belli olursa sevinirim...bir de maliyeti ne oldu bunun? Ses gerçekten güzelmiş...video kesin bozuyordur sesi, ona rağmen 10 numara...

Tabi ki fotolar burada inleyebilirsiniz TIKLAYIN

Gokay

Gökay SALMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun ersel gule gule kullan...