Viraj demiri ve açı kaydırıcı

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu nasıl şey anlamadım .komple değişmesi çok garip foto çekersen bizden öğrenmiş oluruz

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Komple viraj demiri siparişini verdim 430 tl. Açı kaydırıcı ise acelesi yok dedi usta.

Abi araba ilk çalışırken tırrr diye ses mi yapıyor ? Yani bende böyle ses yapıyordu .
Viraj demiri gibi şeylerden pek anlamam .

Bu servisinde en pahalı parça laguna 1 demesine halen gülüyorum . Alakası yok , belki de Clio RS açı kaydırıcısı ile yada megane 2 f4r açı kaydırıcısı ile aynıdır .

Bizim servislerimiz YOBAZ arkadaş YOBAZ . Adam yolmaya çalışıyorlar...
Motora göre değilde arabaya göre fiyat çekiyorlar .

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
türkiyenin her yerinde fiyatlar sabit nasıl arabaya göre fiyat çeksinler.programdan ne çıkıyorsa onu söylerler.

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi araba ilk çalışırken tırrr diye ses mi yapıyor ? Yani bende böyle ses yapıyordu .
Viraj demiri gibi şeylerden pek anlamam .

Bu servisinde en pahalı parça laguna 1 demesine halen gülüyorum . Alakası yok , belki de Clio RS açı kaydırıcısı ile yada megane 2 f4r açı kaydırıcısı ile aynıdır .

Bizim servislerimiz YOBAZ arkadaş YOBAZ . Adam yolmaya çalışıyorlar...
Motora göre değilde arabaya göre fiyat çekiyorlar .
Viraj demirini takarken resimlerim.Araç çalışırken dizel gibi sesli çalışıyor, bunun sebebi açı kaydırıcı.Benim aracımdaki motorda F4R, dediğin gibi diğer araçların açı kaydırıcı fiyatlarınıda sormak lazım Kadir.Ben onuda bir araştırayım..

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
türkiyenin her yerinde fiyatlar sabit nasıl arabaya göre fiyat çeksinler.programdan ne çıkıyorsa onu söylerler.
Bizim burada bir servis var düşman başına.Daha öncelerdede parça almak istedim hani diyorum çıkan parçada sıkıntı çıkmazsa iade edebilirmiyim dediğimde aldığım cevap ben satar paramı alırım ister olsun ister olmasın para iadesi yapılmaz parça geri aınmaz.Böyle adi bir servisçilik anlayışları var.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Erdemler mi erdemirler mi ne var , toptancı ve ticaret sitesi . Çoğu parçacı buradan alış veriş yapıyor . Ama bazıları yapmıyor .
Sistem biraz düzeldi . Eskiden motor kodlarına pek önem yoktu .
Şimdi K4M dedim mi yetiyor .