Vites değiştirme işareti

becker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2010 bussinesim var devir saatinde yukarı-aşağı semboller var fakat yanmıyor.Geçen araba 1.vitesteyken çalıştırmaya kalktım orda vites lambası yandı.Neden oklar yanmıyor? :mad::sinirli

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence servise bir sor kardeşim: (

Tapatalk programından takla atarak gönderildi.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vites yönlendirme fonksiyonu versiyona göre var. bussinesde yok. vitesdeyken debriyaja basılmadığı zaman çalışmaz, aşağı ok yanar boşa al der. faydalı bir özellik

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vites yönlendirme fonksiyonu versiyona göre var. bussinesde yok. vitesdeyken debriyaja basılmadığı zaman çalışmaz, aşağı ok yanar boşa al der. faydalı bir özellik

e4upu8yb.jpg

Taylan abi versiyonlara gore dedigin euro5 lere ozgu bisymi? Bizim aracta business geciyor ancak oklar aktif olarak çalışıyor

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Saygı değer abim bu dediğin geçen gün 1,5 yıllık arabamda başıma geldi viteste unutmuşum kontak çeviriyorum çalışmıyor çalışmıyor valla korkudan öldüm araba gitti diye bi baktım ok işareti gösteriyor boşa al diye... Bir kez daha aşık oldum arabama :)

becker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bussinesde yoksa devir saatine neden okları koymuşlar?

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Taylan abi versiyonlara gore dedigin euro5 lere ozgu bisymi? Bizim aracta business geciyor ancak oklar aktif olarak çalışıyor

ilk yıllarda her versiyonda yoktu sonradan çemberi genişletmişler. benim ext. edicion çalışmıyor

Saygı değer abim bu dediğin geçen gün 1,5 yıllık arabamda başıma geldi viteste unutmuşum kontak çeviriyorum çalışmıyor çalışmıyor valla korkudan öldüm araba gitti diye bi baktım ok işareti gösteriyor boşa al diye... Bir kez daha aşık oldum arabama :)

başıma geldi bilirim o duyguyu:) çevirdim almadı korktum gözüme çarpmıştı ışık ama başta anlam verememiştim. sonra boşa alıp deneyince... faydalı özellik karadüzen motorlar için çok riskli değil ama bizimkiler hassas

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım abi ALLAH (CC) senden razı olsun :) aracı alırkende çok yardımın dokunmuştu qw

eksik olma kardeşim. allah senden ve tüm arkadaşlardan razı olsun....