Vites kutusu hararet

Nadirr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 model dizel otomatik 107bin km de aracimi 4 ay once aldim. ilk kontagi actgimda vites kutusu hararet uyarisi sonra vites kutusnu kontrol ettirin uyarisi veriyor. Bu esnada motordan catir cutur sesler geliyor 15-20 saniye sonra bu uyarilar gecyor. Araci calstrp vites gecslerinde flan bi sorun yasamdan kullaniyorum. Cok uyarmislardi reno otomatige girme diye. Aku olabilir diye 2 gun once 72 amper aku aldim ama sorun gecmedi simdi 2bin tl ile 6 bin Tl arasnda bi suprizin .beni bekledgni soyluyorlar yarin servise gidip kaderimle yuzlescem.

bedrana34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hiç tasalanmanıza gerek yok edc yazılım güncelleme ile hallolacak bir meseledir. Ayrıca bu devirde bir araç otomatik olmazda ne olur helede büyükşehirde yaşıyorsanız

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 model dizel otomatik 107bin km de aracimi 4 ay once aldim. ilk kontagi actgimda vites kutusu hararet uyarisi sonra vites kutusnu kontrol ettirin uyarisi veriyor. Bu esnada motordan catir cutur sesler geliyor 15-20 saniye sonra bu uyarilar gecyor. Araci calstrp vites gecslerinde flan bi sorun yasamdan kullaniyorum. Cok uyarmislardi reno otomatige girme diye. Aku olabilir diye 2 gun once 72 amper aku aldim ama sorun gecmedi simdi 2bin tl ile 6 bin Tl arasnda bi suprizin .beni bekledgni soyluyorlar yarin servise gidip kaderimle yuzlescem.

garanti kapsamında bile bu sorunu çözemeyen çok forumda. aratırsanız konularını bulabilirsiniz. sizin 107 bindeki araçla Allah kolaylık versin, umarım ufak bir valf ya da sensör değişimi ile çözülür. yazılım olsa bu km ye gelene kadar çözdürürlerdi ya da yazılımsal problem sonradan çıkmaz.

Nadirr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dun reno servise gortrdum 3100 tl vites kutusu beyni degscek dediler. Yazilim guncellendi. Bi kac gun uyari gelmez ama gene olur deduler 2 saat sonra ariza tekrar cikti. 3100 tl baska care yok

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dun reno servise gortrdum 3100 tl vites kutusu beyni degscek dediler. Yazilim guncellendi. Bi kac gun uyari gelmez ama gene olur deduler 2 saat sonra ariza tekrar cikti. 3100 tl baska care yok

sorunun tespit edilebilmesi guzel. umarim 3100 tl çare olur

turan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki merak ettiğim bir konu var fazla fazla paralar verip ve guvenip gittiğimiz renault servislerine iyi niyet garantisi altında sorununuzu neden gidermiyorlar