Volkswagen Polo Makyajlandı

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende şu poloya ısınamadım gitti. tek sevdiğim polo aşağıdaki onunda üretimi durdu sanırım ;

polo.jpg

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende şu poloya ısınamadım gitti. tek sevdiğim polo aşağıdaki onunda üretimi durdu sanırım ;

polo.jpg

Hayir Durmadi Satişi Devam Etmekte , Benim Marketimde Mevcut hehe hehe hehe

Hatta Cino Bile Var hehe hehe

cino_243270.jpg

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe şu polo ya ne güldüm yaa ALLAH iyiliğinizi versin gerçekten vw poloya bin basar hehe eskisi gibi rağbet yok ama bende arada bi görüyorum :))

bu arada kubilay haklısın bende clio IV derim kesinlikle polo bana gelmez çok dar kız kardeşimle kapışmamak için babama fluence aldırdım ikimizinde boyu uzun hehe

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendini çok tekrarlayan bir model oldu iç ambians da küçük değişiklere rağmen torpido ve kapılar hala 2001 görünümünde wv hala ticari oynuyor ve yeni araba satın almış bir kişiyi makyaj yaparak aracını erkenden eskiterek değer kaybı yaşatması da çabası :berbat

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendini çok tekrarlayan bir model oldu iç ambians da küçük değişiklere rağmen torpido ve kapılar hala 2001 görünümünde wv hala ticari oynuyor ve yeni araba satın almış bir kişiyi makyaj yaparak aracını erkenden eskiterek değer kaybı yaşatması da çabası :berbat

çok haklısın abi artık büyük değişimler gerek