Volvo S60R yanında M3 bile hikaye:)

KRMH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şöle söliyim biz e36 m3ü almıştık ankara yolunda adam makaraya almıştı tabi başta ki bizimkisi s60r kadar güçlü değildi

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s60 2 lira yakar ozaman çok rahat:D

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yurtdışında bakıyorumda herkeste bu arabadan var adamlar işini biliyor..nasılsa benzin sıkıntıları yok..bilhassa kar yagısı fazla olan memleketlerde bu arabaya rabet çok fazla..kar buz demiyor yürüyor çok iyi yaaa:eyv

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
burak bi roll bmw videosu vardı onu bulayımda yükleyim sen onu seyret volvoyu çöpe atarsın kardşeim. dur hemen bakıyorum arşive :)

:Dbak kardeşim eger benimde tahmin ettiğim videoysa volvoyu kullanan kaldıramıyor arabayı bmw uzayıp gidiyor:D

KRMH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yurtdışında bakıyorumda herkeste bu arabadan var adamlar işini biliyor..nasılsa benzin sıkıntıları yok..bilhassa kar yagısı fazla olan memleketlerde bu arabaya rabet çok fazla..kar buz demiyor yürüyor çok iyi yaaa:eyv

abi açık söliyim ben arabaları volvo ve diğerleri diye ayırırdım eskiden ama artık eskisi gibi yapamıyor volvo türkiyede kıymeti bilinmeyen gerçekten çok yazık edilen bir marka
isveç çeliğinden kaporta bir arabayı pert edip çizik almayan derecedendi zincirsiz uludağa bile çıktık önden çekiş arabayla