Vuv coupe meguiars boya korumayla yanıyor artık:)

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese tesekkurler,guzel oldu benım hosuma gıttı valla ozellıkle sıyah ve lacıvert arabalara yapılması gereken bı işlem,telefonumun kamerası 2 megapiksel bıde araca işlem yapılan yerde tepeden ışık vuruyordu dolaysıyla fotograflar net olmadı

ayberk son halının resmı yok burda hare gıderıcı ve wax vurulurken hallerı

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun çok güzel olmuş :)

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
simdi bu işlemler malum maddi olarak kületli işlemler
canlı göremedik tabi ama resimlerden gördügüm kadarı ile cok asırı iyi olmamıs ama genel olarak iyi olmus
fakat ben 15-20 liralık malzeme ile 200-300 lira alan bu sirketlerden mukemmel iş bekliyorum
tabi bu işin 3 yönü var
1 kullanılan malzeme
2 uygulamayı yapan kişinin becerisi
3 arabanın uygulama oncesi durumu
bu 3 sey alıcagınız sonuca etki eder

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
simdi bu işlemler malum maddi olarak kületli işlemler
canlı göremedik tabi ama resimlerden gördügüm kadarı ile cok asırı iyi olmamıs ama genel olarak iyi olmus
fakat ben 15-20 liralık malzeme ile 200-300 lira alan bu sirketlerden mukemmel iş bekliyorum
tabi bu işin 3 yönü var
1 kullanılan malzeme
2 uygulamayı yapan kişinin becerisi
3 arabanın uygulama oncesi durumu
bu 3 sey alıcagınız sonuca etki eder

şimdi ilk olarak tabiki beklentiniz önemli yalnız bende daha önce 15 20 lıralık malzeme ıle megane cabrıoletıme uyguladım ve emın olun arasında fark var hıc olmadı 15 20 lıralık malzeme ıle yapılan işlem daha kısa ömurlu ayrıca dedıgım gıbı telefonumun megapıkselı 2.0 ve resımlerın cekıldıgı alanda bırden cok ısık vardı bu nedenle net belırlı bır pozu yok. arabayı canlı gormeden bilakis eski halını gormeden zaten yorum yapabılmek zor.ben eskı halını de sımdıkı halınıde bıldıgım ıcın aradkı farkı gorebılıorum:)