Vuv coupe yeni projelerim

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese cok tesekkuırler:) hakanım coıl ısıne gırmek ıstemıorum semıh abının arabasındakı amortısor hosuma gıttı cok buyuk bı fark olmasada arabanın daha oturaklı oldugu kesın ve ses daha az o yuzden benı nam paklar. haldun abı ıcımden bı ses evet egzos dıor:D semıh abı susturucum yenı degıl ama ıdare eder vazıyetteydı duz boru yaktı sanırım, armagan kanka egzos hosuma gıdıo ama ne bılıım ya sessız spec gezesım yada yerı gogu ınletesım var tabı duz boru varken egzosla arabanın ne kadar acıldıgını gormek ıstıorum acıkcası ama caıye bu ara sıcak bakmıorum pek ,ilerde neden olmasın

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bencede coil yaptır..ben namın amortsörünü kullanıyorum şuan 3cm lik yay ile gayet güzel hiç sekme yok sanki hiç yay takılmamış gibi gidiyor..binenlerde öyle söylüyor..sadece biraz daha basmak için coil düşünüyorum..hakanın dediği gibi biraz daha para verip coil de yaptırılabilir..izmitteki cantürk amortsör normalde 500 liraya yapıyor ama uzun yoldan gelenler için 400 e yapıyor coiloverı..normal kısaltılmış amortisörleride 100-150 arası yapıyor sanırım..

burak abıcım namdan memnunsan eger bende aynen nama gıdıcem semıh abıde memnun

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla mert 400e duzgun bi coil varsa kesinlikle satalim FKlari nam'da amortisorleri yaptirmadan...bu arada ben filtremi aldim (simota) onumuzdeki haftasonu gel beraber Aradan cikaralim CAI isini. bence projeler arasina bunu da al...

abı coıl ısı ankarada da yok ne bılım pek dusunmuorum ben arabayı daha da basmak ıstemıorum hatta arka torsıyonu bı ıkı dıs kaldırcam yaylar sıkıntısız gıbı sadece marka ne olursa olsun 6 cm yuksek bı rakam bıde sen demıstın hatta amortısor yaptırmak gerekıo 5 cm uzerıne dıe o yuzden amortısor yaptırayım ayberkınkı gıbı yada semıh abınınkı gıbı bıneyım dıorum caı dusunuodum abı aslında ama dıreksıyon kutumda sıkıntı cıktı oncelık olarak mecburen oraya kaydım hıdrolık kecesınden yay kacırıo 250 300 gıbı bı malıyetı olucak .

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece görüntü için bastıysan arabayı yaptoır amortisörleri rahat edersin.Ama yol tutuşumdan taviz vermem diyorsan önleri yumuşatınca yol tutuşun azalır ve kasislerden geçerken arabanın salınımı artar altını vurma riskin yüksek.
Sert iyidir viraj yapmak çok güzel valla :D
Bu arada bence de değiştirmelisin egzozunu.Polis o halde de bağlar egzozlu ikende :)
Sana bide filtre lazım kanka :)

kanka sertlıgın neresı ıyı ? tabut gıbı gıdıoruz cıdden yanı ben rahatsız oluorum ya bole tak tak ses geldıgınde ıcım gıdıor :D

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kanka sertlıgın neresı ıyı ? tabut gıbı gıdıoruz cıdden yanı ben rahatsız oluorum ya bole tak tak ses geldıgınde ıcım gıdıor :D

Sizin orda tepeye çıkarkenki kasisten 2 kişi geçip güm diye altını vurursan o zaman napcan bakalım :D
Şaka biyana konfor istiyorsan yaptır ama ben sert virajlara giriyorum keyf alıyorum dersen yaptırma.Konfor istediğine göre yaptır gitsin :)

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coupecilerin dünyası bambaşka

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
adamlar yok cai yok egzos yok takoz yok over coupeci abi bunlar ne dicen :D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş