VW CEO'su Yeni Hyundai i30'a şaşırırken...:)

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adam arabanın içine binince kafayı yedi resmen :D direksiyon asansörüne kitlendi kafa :D Az daha oynasa söküp götürecekti hehe

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hakkını vermısler vee normal sasırması :)

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İ30 gerçekten güzel araç,ceo nun şaşırması normal :)

KEREM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herşey iyi güzelde dikiz aynasında arkadan gelen farın göz kamaşmasını engelleme özelliği bile yok. Linea da bile var :)
İ30un 2 donanımındada KENDİLİĞİNDEN KARARAN İÇ DİKİZ AYNASI mewcut .... Listesine bakarsanız görürsünüz zaten ;)

VW ceo sunuda oldum olası sewmem , çok itici we kendini beğenmiş geliyo bana ...

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yapma etme eyleme yapma ceo yapmaaaaaaaa :(

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi adamada hak veriyorum renault a bakamaz şimdi kıskanır filan sonra istifa eder yani yazık olur adam ben renault a gidiorum der neyse.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hyundai 65 yıllık çok eski olmayan tarihi ile sınıfındaki rakiplere.donanım ve fiyat olarak kafa tutabilen ama işçilik ve kalitede hala 2 gömlek aşağı bir.araç olmasına rağmen aynı donanımdaki bir vw geni almaya kalktıpınızda ciddi fiyat farkı yaratıyor ve bu boşlugu gören kore firmaso bu fiyat farkı arası müşterilerini hedef alan i30 yla gerçekten de pazarda kendine yer bulan bir araç. Benim şahsi fikrim alman kalitesine ulaşmış bir.hyundai inanın alman sattırmaz hale getirir ama gerek duymuyorlar çünkü stratejileri bu. Ceo nun sorunu bu fiyata bu donanım vererek kendisini ne kadar piyasa kaybı yaşatacak bir aracın içinde bulunmaktan başka birşey değil

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hyundai Markasını Sevmem, Volkswagen'i Hiç Sevmem Lakin Ceo İşi Abarttı Bir Ara Arabaya Herkes Binince Arabayı Kaçıracaklar Herhalde Dedim :D Adamlar Bildiğin Metre İle Felan Ölçüm Yaptı Abi Bu Nedir hehe