VW Jetta 1.6 TDI DSG

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah. Çok güzel araç kazasız belasız güle güle kullanın.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
VW nin çıkardığı yeni kasaları bende hiç beğenmedim Haydar abi eski kasalar daha güzeldi...:eyv

Bir Çok İnsan Aynı Fikirde Yiğitalp Birde Adam Veriyor 30 Bin Polo Aliyor Adam Veriyor 100 Bin Passat Aliyor Ama Dikiz Aynasında Görünce Polo Mu Passat Mi Caddy Mi Transporter Mı Jetta Mı Belli Değil Hepsi Önden Aynı Gibi İç Mekan Konsol Da Neredeyse Aynı E Neden Fiyatlar Arası Fark Bu Derece Peki Anlamiş Değilim Millet O Yüzden Hep Dediğim Gibi Passat Alamıyor Gidiyor Transporter Yada Caddy Aliyor Sonra Da Benim Araba Uçuyor Diyor :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hayırlı olsun kardeşim,kazasız belasız kullan...:eyv

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun yine yeni bir araba haberi ile karsımızdasın:D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Cok guzel haydar abı bunların yenı kasalarına bak derım onlar super:D

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracınız çok güzel gerçekten benim arkadaştada füme rengi var gidişi çok fena ve çok konforlu bi araç..
kazasız belasız sürüşler..

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Haydar Emmi, Sen Bunu Sıfır İken Aldın dimi?

Kaç Bin TL 'ye Aldın?

Çok Hoş Araç Peki Bu Jetta Hakkında Düşüncelerin Nelerdir ?

+ ve - Yönlerini Söyleyebilirmisin...:eyv

Bana Göre Bir Arac Değil Ama Piyasada Aranan Bir Arac Aldim Satacam Sifir Alanı Yakinen Tanıyorum
800 Km Yapiyor Bir Depoyla Yaklaşik İç Mekan Standart VW İşte Ama Otomatik Olmasi Güzel

Cok guzel haydar abı bunların yenı kasalarına bak derım onlar super:D

Yeni Kasaları Hoş Bulmuyorum Şimdilik Ama CC Hoşuma Gidiyor Yakında Biraz Da CC Kullanirim

Hayırlı olsun kardeşim,kazasız belasız kullan...:eyv

Eyvallah Usta

hayırlı olsun yine yeni bir araba haberi ile karsımızdasın:D

Araç Çok Da Bana Ait Olanlari Paylaşiyorum Satılmalarina Yakin Müdür

Son düzenleme:

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
VW nin çıkardığı yeni kasaları bende hiç beğenmedim Haydar abi eski kasalar daha güzeldi...:eyv

Abi en güzel kasayı almıssın bence.. Yeni kasalarını arkadaslarında dedigi gibi kimse begenmiyor. Kazasız belasız kullan başkanım. Ben Fluence yi almadan 1 hafta önce bu aracın siyahını satan (2009 model) bi galeriyle el sıkışıyodum son dakkaya kadar aklımda olan tek isimdi jetta ama Fluenceye binip görünce o paraya 2009 alacagıma sıfır Fluence alayım dedim.Genede hayırlı olsun.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Abi en güzel kasayı almıssın bence.. Yeni kasalarını arkadaslarında dedigi gibi kimse begenmiyor. Kazasız belasız kullan başkanım. Ben Fluence yi almadan 1 hafta önce bu aracın siyahını satan (2009 model) bi galeriyle el sıkışıyodum son dakkaya kadar aklımda olan tek isimdi jetta ama Fluenceye binip görünce o paraya 2009 alacagıma sıfır Fluence alayım dedim.Genede hayırlı olsun.

Eyvallah Bende Binmek İçin Alsam Sifir Fluence Alirim Şirkete 10 Tane Aldirdim Da Yeni Kasa Jetta Hem Pahalıydı Hemde Çok Sıra Var Bu Denk Geldi Aldim Dediğim Gibi Biraz Biner Talibi Çikar Veririm Ufak Çapli Ticaret Hemde Binip Tadıyorum Böylece

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
cc guzelde o fıyatı hak etmıyor