VW Polo Bulemotion & Clio 4 dci icon

ertuğrul güler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
polo Bluemotion modeli vw modellerindeki trendline yani en boş versiyona denk kalitededir sadece start stop ve hill holder vardır ayrıca aero dinamik olarak iyileştirmeler vardır ki bence çok hoş durmuyor yani bluemotion poloda o vw meşhur yumuşak plastiği yok taş gibi bir konsol var ve ekranı ufacık bir teyp var alınırsa GTI alnır o da su gibi içiyor mübarek clio4 daha mantıklı şu durumda.

purmol

Bilgi Girilmemiş
Vw yi tercih etmem clio 4 derim . Ama illa alman diyorsan da makyajlı fiesta al geç .

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
senin bu mesajın resmen fanatiklik abi buna gerek rs dışındaki tüm megane 2 ler leş ?
Yoo neden leş olsunlar,hepsi canavar gibi araçlar,Megane 1 ler bile kalite olarak daha iyidir baz Polodan,senin arabanı ayrı tutuyorum bak...:eyv

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yoo neden leş olsunlar,hepsi canavar gibi araçlar,Megane 1 ler bile kalite olarak daha iyidir baz Polodan,senin arabanı ayrı tutuyorum bak...:eyv

normal standart poloyada bindim arkadaşımda var normal poloda beni iten tek şey direksiyon ve normal polonun bagajı 2 bölüm bnm araçtan daha geniş benm akü bagajda olduğu i,çin benim bagaj daha küçük

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
normal standart poloyada bindim arkadaşımda var normal poloda beni iten tek şey direksiyon ve normal polonun bagajı 2 bölüm bnm araçtan daha geniş benm akü bagajda olduğu i,çin benim bagaj daha küçük
Senin araban kalitedir kardeşim,neyse az kaldı 24 Şubat ta alacam ifadeni az kaldı... :D

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
koltugu olsun iç mekanı olsun teybi özeliikleri olsun ön konsol kalorifer dgmeleri olsun polo nasıl daha kaliteli veya neye gore kaliteli anlamıs degilim
herkeste bir alman daha kileteli havası varda gecen gün bir arkadasımın babası bile arabadan anlamadgı halde 1.6 dizeline showroomda bindiginde bu nasıl araba oğlum demiş
43 lira ver en bosunu al hersey kütük gibi en ufak bir özellik yok koltuklar bile kazık gibiymiş
kalite buysa ben anlayamadım sahsen
clio4 polo gti haric hem özellikleriyle hem yakısıyla tüm pololoarı katlar

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin araban kalitedir kardeşim,neyse az kaldı 24 Şubat ta alacam ifadeni az kaldı... :D

bekliyorum abi qw otoparka çeker kontağı açmam 12 3

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Yorumlardan dolayı herkese tek tek teşekkürler beyler 4te karar kılınmıştır yakın zamanda bomba gelebilir :D